Nowe funkcje w Halo Waypoint i animowany komiks ze świata gry - Hed - 14 kwietnia 2011

Nowe funkcje w Halo Waypoint i animowany komiks ze świata gry

Mamy ciekawe wieści dla miłośników Halo. Już jutro otrzymamy specjalną aktualizację aplikacji Halo Waypoint, przygotowaną przez studio 343 Industries. Dodatek wprowadzi kilka nowych opcji społecznościowych oraz ułatwi dołączanie do gier. Wiosną otrzymamy też nową serię animowanych komiksów i kilka akcesoriów dla awatarów.

Halo Waypoint

Halo Waypoint to źródło informacji o serii Halo. W piątek program dostanie kilka nowych funkcji i stanie się jeszcze szybszy. Jedną z najciekawszych nowości będzie śledzenie statystyk, dzięki któremu otrzymamy wgląd w naszą wirtualną karierę i porównamy ją ze znajomymi.

Oprócz tego można się spodziewać lepszego odtwarza filmów i opcji uruchomienia Halo: Reach (w wersji cyfrowej – Gry na żądanie) bezpośrednio z poziomu Halo Waypoint.

Mona Lisa

Tej jesieni uniwersum Halo wzbogaci się o komiks zatytułowany Mona Lisa, który powróci do mrocznej historii znanej z antologii Halo: Evolutions. Komiks przygotowany przez studia ONE i Pyramind będzie rozgrywał się po zakończeniu opowieści z Halo: Combat Evolved.

W komiksie poznamy szczegóły ściśle tajnej misji załogi UNSC Red Horse, która odkryje tytułowy statek do przewozu więźniów. Na pokładzie wraku żołnierze spotkają zagrożenie jeszcze bardziej przerażające od rasy obcych Coventant.

Opowieść pojawi się na Xbox LIVE w usłudze Halo Waypoint w następną sobotę.

Przedmioty awatarów

Nasze awatary dostaną nowe przedmioty, dzięki którym będziemy mogli przeobrazić się w Spartana. Wśród gadżetów pojawią się między innymi nowe hełmy - możecie zobaczyć je w poniższej galerii.

Hed
14 kwietnia 2011 - 11:52