The Gunstringer trafi do sprzedaży w pudełku - Hed - 8 czerwca 2011

The Gunstringer trafi do sprzedaży w pudełku

Dan Teasdale ze studia Twisted Pixel ogłosił, że gra The Gunstringer, którą zapowiadaliśmy jakiś czas temu na livelog.pl, zostanie wydana w wersji pudełkowej. Dotychczasowe dzieła dewelopera, czyli Comic Jumper, The Maw oraz ‘Splosion Man, pojawiały się wyłącznie na Xbox LIVE.

Producent zamierza podrasować grę i wzbogacić ją o nową zawartość, więc w na płycie znajdziemy wiele atrakcji. W The Gunstringer pokierujemy kukiełką kowboja, który przemierza Dziki Zachód i walczy z przeciwnikami. Produkcję stworzono z myślą o urządzeniu Kinect.

Gra studia Twisted Pixel została pokazana na targach E3, gdzie można było przetestować parę sekwencji rozgrywki. Przygoda kukiełkowego kowboja zostanie podzielona na sceny strzelankowe i platformowe – każdą akcję wykonamy za pomocą ruchów ciała i gestów.

Cechą charakterystyczną The Gunstringer będzie zwariowane poczucie humoru, obecne w poprzednich grach studia. Na jednym z poziomów spotkamy przeciwnika The Gatorjack, który powstał ze związku... drwala z aligatorem. Produkcja trafi do sklepów pod koniec roku.

Hed
8 czerwca 2011 - 06:07