Nowe zwiastuny z Awesomenauts Black Knight Sword i Worms: Ultimate Mayhem - Hed - 13 września 2011

Nowe zwiastuny z Awesomenauts, Black Knight Sword i Worms: Ultimate Mayhem

W sieci pojawiły się zwiastuny kilku gier, które w przyszłości trafią na Xbox LIVE. Swoje dzieła pokazały ekipy z Ronimo Games (Awesomenauts), Team 17 (Worms: Ultimate Mayhem) oraz Grasshopper Manufacture (Black Knight Sword). Filmy znajdziecie w rozwinięciu.

Worms: Ultimate Mayhem

Robaków chyba przedstawiać nie trzeba. W Worms: Ultimate Mayhem wrócimy na pola bitew, aby pokierować oddziałem tytułowych istot, uzbrojonych w absurdalne typy broni i gadżety. W filmie twórcy pokazali system niszczenia toczenia, nową grafikę i inne elementy.

Awesomenauts

W Awesomenauts wcielimy się w jednego z 6 bohaterów. W nowy zwiastunie zaprezentowano kolejnego z nich – kameleona Leona. Sama produkcja należy do gatunku określanego jako MOBA. Chodzi więc o wieloosobową grę, w której zawodnicy walczą ze sobą na arenach.

Black Knight Sword

Grasshopper Manufacture to jeden z najbardziej znanych japońskich deweloperów, który odpowiada za takie hity jak Shadows of the Damned. W Black Knight Sword twórcy wkraczają do świata platformówek i bijatyk, aby zaskoczyć graczy nietuzinkowymi pomysłami.

Hed
13 września 2011 - 12:47