MMA #13 - Zawodnicy Pride FC w UFC Undisputed 3 - yasiu - 8 listopada 2011

MMA #13 - Zawodnicy Pride FC w UFC Undisputed 3

Machina promocyjna nowej odsłony UFC powoli rusza. Nie wiem, jak będzie się prezentowała w naszym kraju, ale dla fanów to w zasadzie nieistotne. Ostatnia gala UFC – 137 o ile mnie pamięć nie myli – przebiegała właśnie pod wezwaniem UFC 3 a kilka dni temu podano do wiadomości publicznej informację, która dla miłośników MMA może być wyraźną wskazówką, że tytuł trzeba będzie kupić.

Penn vs. Diaz - jeden z nich już zakończył karierę, ale w grze na pewno go zobaczymy [źródło: gazeta.pl]

O samą warstwę techniczną nie martwi się chyba nikt. Wiadomo, że za grę odpowiada ekipa doświadczona. Wiadomo, że graficznie będzie świetnie, nie jest też tajemnicą, że dokłada się starań, aby i mechanika walki stała na wyższym niż poprzednio poziomie. Rzecz jednak w tym, że nie samym UFC człowiek żyje, a to właśnie zamknięcie się w ramach tej organizacji było jedną z większych bolączek poprzedniej odsłony. Tym razem twórcy korzystają z licencji organizacji Pride, a co za tym idzie, w składzie dostępnych zawodników pojawi się naprawdę spora grupa nazwisk dla MMA bardzo zasłużonych.

Pisanie w paru słowach o wszystkich fajterach którzy znajdą się w rozpisce dzięki włączeniu Pride do gry mija się z celem. Niemniej, o kilku warto na pewno wspomnieć. Pojawią się więc takie dinozaury oktagonu jak Dan Severn i Mark Coleman, nie wspominając o człowieku, który rozkręcił całą tę zabawę czyli Royce Gracie. Dalej mamy Kevina Randlemana, Murilo Bustamante, Phila Baroni czy Carlosa Newtona którzy swego czasu trochę między siatkami namieszali. Mnie osobiście bardzo cieszy pojawienie się Jensa Pulvera, natomiast szersza publiczność na pewno doceni Boba Sappa, Mirko Filipovica, Chucka Lidella i Dana Hendersona. Dodatkowo świetną informacją jest to, że komentarzem do walk w formule Pride FC zajmie się jeden z pierwszych mistrzów wagi ciężkiej UFC, znany z EA MMA Bas Rutten.

Generalnie rzecz biorąc, na brak znanych nazwisk w UFC 3 nie ma co narzekać. Jeśli tylko cała reszta dorówna sławom pojawiającym się w grze, będzie naprawdę świetnie. Czekam z niecierpliwością.

A oto pełna lista zawodników Pride FC którzy pojawią się w grze:

Bob Sapp
Antonio Rogerio Nogueira
Antonio Rodrigo Nogueira
Dan Severn
Don Frye
Gary Goodridge
Gilbert Yvel
Heath Herring
Kevin Randleman
Mark Hunt
Mark Coleman
Mirko Filipovic
Kazuhiro Nakamura
Mauricio Rua
Quinton Jackson
Rameau Sokoudjou
Vitor Belfort
Wanderlei Silva
Murilo Rua
Jens Pulver
Marcus Aurelio
Takanori Gomi
Anderson Silva
Chuck Liddell
Dan Henderson
Murilo Bustamante
Akihiro Gono
Carlos Newton
Denis Kang
Paulo Filho
Phil Baroni
Royce Gracie
Ryo Chonan

yasiu
8 listopada 2011 - 10:11
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.11.2011 21:21
satene
33
Chorąży

Przeraża mnie, że kojarzę już tyle nazwisk. Może tym razem sama spróbuję zagrać, choć to może źle się skończyć dla pada:D

09.11.2011 15:38
yasiu
odpowiedz
yasiu
195
Legend

Kojarzysz tyle nazwisk, bo wielu z tych zawodników walczy lub walczyło w UFC. A o pada się nie martw :)