Posłuchaj pierwszych utworów z gry Assassin's Creed: Revelations! - UV - 8 listopada 2011

Posłuchaj pierwszych utworów z gry Assassin's Creed: Revelations!

Oficjalna strona internetowa Jespera Kyda została zamknięta na czas koniecznej przebudowy, ale operacja ta nie przeszkodziła duńskiemu artyście w udostępnieniu czterech utworów z najnowszej odsłony cyklu Assassin’s Creed i jednego kawałka z solowego projektu o nazwie Ultimatum.

Kompozycji można posłuchać za pośrednictwem wbudowanego w witrynę odtwarzacza, a że warto to zrobić, uwierzcie mi na słowo – każdy, komu podobały się wcześniejsze dokonania Duńczyka w Assassin’s Creed, nie będzie zawiedziony. W przedsprzedaży znalazł się też pełny soundtrack z najnowszej gry, zamówić można go w sklepie iTunes. Co prawda koszt albumu jest wysoki – 31.99$, ale w zamian otrzymacie aż 80 utworów! Udostępniona tracklista wskazuje, że Jesper Kyd nagrał zaledwie 30 kawałków. Reszta to dzieło Lorne’a Balfe’a – muzyka ze stajni Remote Control Productions, założonej przez Hansa Zimmera.

Ponad dwugodzinny album zadebiutuje na rynku już 15 listopada, czyli w dniu premiery Assassin's Creed: Revelations. Czekam z niecierpliwością!

UV
8 listopada 2011 - 06:03