Jiker

Słowo Na Niedzielę

najnowszepolecanepopularne

Schafer, ty cfaniaku!

Minecraft na Xboksa 360 grywalny na konwencie MineCon

Street Fighter III: 3rd Strike powraca w glorii i chwale

LIVE League w Sniper: Ghost Warrior - trwa ostatni dzień zapisów do III tury turnieju!

SEGA zapowiada Virtua Fighter 5: Final Showdown

Nowe gry na Xbox LIVE - Hole In The Wall, Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition i Crazy Machines Elements

Toy Soldiers: Cold War - Zimna Wojna ciągle kręci

Połączenie akcji z rozgrywką typu tower defense ciągle potrafi cieszyć. Toy Soldiers: Cold War to udana produkcja, który dostarczy Wam wielu godzin wciągającej rozgrywki. Potwierdzają to recenzenci, którzy uznali produkcję Signal Studios za tytuł godny polecenia.

czytaj dalejJiker
19 sierpnia 2011 - 12:49

Leedmees na Kinecta - data premiery kolorowej wariacji na temat Lemmings

Leedmees to kolorowa, wyjątkowo ciekawie zapowiadająca się wariacja na temat nieśmiertelnych Lemmings, przeznaczona na kontroler Kinect. Dzieło japońskiej firmy Konami zostanie wydane na Xbox LIVE 7 września i będzie kosztować 800 punktów Microsoftu.

czytaj dalejJiker
19 sierpnia 2011 - 12:03

Twórcy Shadows of the Damned prezentują grę Black Knight Sword

Sine Mora to nie jedyna nowa gra, nad którą pracują twórcy znani z takich gier jak Shadows of the Damned czy No More Heroes. Okazuje się, że zespół Grasshopper Manufacture ma w zanadrzu jeszcze jedną, wyjątkowo niekonwencjonalną produkcję. Dzięki Black Knight Sword powrócimy do starych czasów, gdy na rynku dominowały zręcznościowe gry akcji. 

czytaj dalejJiker
18 sierpnia 2011 - 12:33

Demo multiplayer - Driver: San Francisco

Przed tygodniem miłośnicy pościgów i akcji testowali singleplayerowe demo gry Driver: San Francisco. Wczoraj do bazy Xbox LIVE trafiła demonstracja pozwalająca sprawdzić, jak sprawuje się hucznie zapowiadany tryb multiplayer z najnowszego dzieła studia Ubisoft Reflections.

czytaj dalejJiker
18 sierpnia 2011 - 12:06

Nowe gry na Xbox LIVE Arcade na targach gamescom

Targi gamescom to świetna okazja do zaprezentowania swoich najnowszych gier. Wiedzą o tym doskonale producenci tytułów przeznaczonych na Xbox LIVE, którzy przygotowali pokazy Hole in the Wall, Skulls of the Shogun oraz Trials Evolution.

czytaj dalejJiker
17 sierpnia 2011 - 13:02

Nowa gra na Xbox LIVE - Toy Soldiers: Cold War

Na Xbox LIVE pojawiła się piąta propozycja tegorocznej edycji cyklu Summer of Arcade, czyli Toy Soldiers: Cold War. Kontynuacja świetnej gry Signal Studios, łączącej akcję z rozgrywką typu tower defense, przenosi gracza w czasy Zimnej Wojny.

czytaj dalejJiker
17 sierpnia 2011 - 12:14

Microsoft potwierdza - Trenched trafi do Europy

Trenched, nowe dzieło studia Double Fine, które znamy ze świetnych Costume Quest i Stacking, ostatecznie trafi do Europy. Firma Microsoft potwierdziła podczas targów gamescom, że gra ukaże się na Starym Kontynencie pod zmienionym tytułem - Iron Brigade. Do premiery na Xbox LIVE Arcade dojdzie w przyszłym miesiącu.

czytaj dalejJiker
17 sierpnia 2011 - 11:25

Demo Bodycount dostępne na Xbox LIVE

Dynamicznych strzelanek pierwszoosobowych nigdy za wiele. Kolejnym przedstawicielem tego gatunku jest Bodycount, którego wersja demonstracyjna zagościła właśnie na Xbox LIVE. Demo najnowszej produkcji Guildford Studio i firmy Codemasters pozwala ukończyć kilka początkowych etapów rozgrywających się w Afryce.

czytaj dalejJiker
16 sierpnia 2011 - 15:23

Klasyczna mapa z Halo: Combat Evolved odbudowana w kultowym Minecraftcie

Miłośnik serii Halo odbudował w grze Minecraft mapę Blood Gulch - jedną z najpopularniejszych lokacji multiplayerowych z Halo: Combat Evolved. Całość udokumentował w trzyminutowym filmie zamieszczonym na łamach serwisu YouTube.com.

czytaj dalejJiker
16 sierpnia 2011 - 14:47

Najpopularniejsze gry na Xbox LIVE (16/08/2011)

Larry Hryb, znany szerzej jako Major Nelson, ujawnił listę najpopularniejszych gier na Xbox LIVE w pierwszym tygodniu sierpnia. W które produkcje gracze zagrywali się najczęściej na półmetku tegorocznych wakacji?

czytaj dalejJiker
16 sierpnia 2011 - 12:09