Leedmees na Kinecta - data premiery kolorowej wariacji na temat Lemmings - Jiker - 19 sierpnia 2011

Leedmees na Kinecta - data premiery kolorowej wariacji na temat Lemmings

Leedmees to kolorowa, wyjątkowo ciekawie zapowiadająca się wariacja na temat nieśmiertelnych Lemmings, przeznaczona na kontroler Kinect. Dzieło japońskiej firmy Konami zostanie wydane na Xbox LIVE 7 września i będzie kosztować 800 punktów Microsoftu.

W Leedmees trafimy do niezwykłego świata, zamieszkałego przez tytułowe stworki. Przy pomocy Kinecta pomożemy im w pokonywaniu drogi między portalami, transportując małych bohaterów w bezpieczniejsze rejony. O ile w oryginalnych Leemmings wykorzystywaliśmy w tym celu przedstawicieli rasy, o tyle w Leedmees gracz dokona tego robiąc użytek z własnego ciała.

Dzieło firmy Konami zostanie podzielone na 30 poziomów, rogrywających się w trzech zróżnicowanych środowiskach. Na poszczególnych planszach nie zabraknie dziwacznych mechanizmów oraz przeszkód, których pokonanie będzie wymagało pomyślunku. Każdorazowo dodatkowym celem rozgrywki będzie zdobywanie gwiazdek, rozmieszczonych w trudno dostępnych miejscach.

Gra zostanie podzielona na kampanie dla pojedynczego gracza, a także tryb kooperacji dla dwóch osób. W tym drugim przypadku uczestnicy zabawy będą musieli sprawnie współpracować, gdyż specjalne poziomy przygotowane dla tej opcji będą charakteryzować się wyższym poziomem trudności.

Jiker
19 sierpnia 2011 - 12:03