Twórcy Shadows of the Damned prezentują grę Black Knight Sword - Jiker - 18 sierpnia 2011

Twórcy Shadows of the Damned prezentują grę Black Knight Sword

Sine Mora to nie jedyna nowa gra, nad którą pracują twórcy znani z takich gier jak Shadows of the Damned czy No More Heroes. Okazuje się, że zespół Grasshopper Manufacture ma w zanadrzu jeszcze jedną, wyjątkowo niekonwencjonalną produkcję. Dzięki Black Knight Sword powrócimy do starych czasów, gdy na rynku dominowały zręcznościowe gry akcji. 

Black Knight Sword to niekonwencjonalna platformówka, utrzymana w stylu dwuwymiarowych hack'n'slashy w typie nieśmiertelnej Castlevanii. W nowej produkcji projektanta Akiry Yamaoki gracz przejmie kontrolę nad tytułową postacią rycerza i wyruszy na niebezpieczną wyprawę. U jej progu czekać będzie złowroga Biała Księżniczka, której unicestwienie ma być jedynym ratunkiem dla głównego bohatera. Produkcja cechuje się niezwykłym designem, przywodzącym na myśl teatrzyki kukiełkowe lub też trójwymiarowe książki z bajkami. Jej premiera z pewnością będzie niemałym wydarzeniem.

Black Knight Sword zadebiutuje na Xbox LIVE na przełomie 2011 i 2012 roku. Studio Grasshopper Manufacture tworzy projekt we współpracy z ekipą Digital Reality, którą znamy z wypuszczonego niedawno Dead Block, a także ciekawie zapowiadającej się gry wyścigowej SkyDrift.

Jiker
18 sierpnia 2011 - 12:33