Demo Bodycount dostępne na Xbox LIVE - Jiker - 16 sierpnia 2011

Demo Bodycount dostępne na Xbox LIVE

Dynamicznych strzelanek pierwszoosobowych nigdy za wiele. Kolejnym przedstawicielem tego gatunku jest Bodycount, którego wersja demonstracyjna zagościła właśnie na Xbox LIVE. Demo najnowszej produkcji Guildford Studio i firmy Codemasters pozwala ukończyć kilka początkowych etapów rozgrywających się w Afryce.

W Bodycount gracz wciela się w Jacksona, amerykańskiego najemnika wykonującego dla organizacji militarnej The Network misje na całym świecie. W demie trafia do afrykańskich slumsów, gdzie prowadzi poszukiwania lokalnego przywódcy wojskowego. Jest on odpowiedzialny za masakrę wysłanego wcześniej oddziału The Network - misja ma zatem niemal osobisty charakter.

W demonstracji do dyspozycji gracza oddano kilka broni, w tym G36 SMG, Super 90 Shotgun, granaty oraz miny. Pozwalają one siać niezłe zniszczenie na przygotowanych mapach oraz w sposób istotny uszczuplić siły wroga. Umiejętne korzystanie z broni jest niezwykle opłacalne - pod koniec każdego poziomu gracz jest bowiem oceniany, a wysoka nota zależy od efektowności i sprawnego, seryjnego likwidowania kolejnych celów.

Demo Bodycount jest dostępne dla posiadaczy kont Gold (pozostali użytkownicy ściągną je w przyszłym tygodniu). Grę można dodać do ściągania na stronie Xbox.com. Pełna wersja zadebiutuje na konsoli Xbox 360 na początku przyszłego miesiąca.

Jiker
16 sierpnia 2011 - 15:23