Summer of Arcade: Ostatni tydzień akcji z najlepszymi grami lata - Hed - 25 sierpnia 2010

Summer of Arcade: Ostatni tydzień akcji z najlepszymi grami lata

Akcja Summer of Arcade  zbliża się do końca. Obecnie na Xbox LiveArcade można kupić wszystkie pozycje, które weszły w skład promocji. Wśród nich nie zabrakło dynamicznych gier akcji, ambitnych i imponujących wizualnie platformówek, superszybkich wyścigów oraz powrotów prawdziwych klasyków. Sprawdź czy nie ominąłeś czegoś ważnego!

Promocja rozpoczęła się 21 lipca od świetnego Limbo, czyli zaskakująco mrocznej platformówki wypełnionej czarnym humorem i niepokojącymi zwrotami akcji. Tydzień później otrzymaliśmy wyścigi na wodzie Hydro Thunder Hurricane, które podniosły poziom adrenaliny u niejednego gracza.

W pierwszych dniach sierpnia pogrążyliśmy się w świecie gry Castlevania Harmony of Despair, czyli powrocie jednej z najbardziej klasycznych platformówek w historii. Kolejnym tytułem był Monday Night Combat - sieciowa strzelanka z elementami taktycznymi. Akcję zakończył występ charakterystycznej bohaterki gier w świetnej produkcji Lara Croft and the Guardian of Light.

Powyższe tytuły będą dostępne w sprzedaży w promocyjnych cenach do 31 sierpnia tego roku. Po tej dacie tegoroczna edycja Summer of Arcade zostanie zakończona. Przypominamy, że osoby, które kupią pięć produktów otrzymają zwrot 1200 punktów Microsoftu, a gracze, którzy kupią trzy z nich dostaną z powrotem 400 punktów Microsoftu (szczegóły na stronie akcji).

Summer of Arcade - najlepsze gry lata:  

  • Limbo ­– 1200 punktów Microsoftu
  • Hydro Thunder Hurricane – 1200 punktów Microsoftu
  • Castlevania Harmony of Despair – 1200 punktów Microsoftu
  • Monday Night Combat - 1200 punktów Microsoftu
  • Lara Croft and the Guardian of Light – 1200 punktów Microsoftu
Hed
25 sierpnia 2010 - 12:54