Serwis informacyjny www.gry-online.pl od podszewki - Łosiu - 2 września 2010

Serwis informacyjny www.gry-online.pl od podszewki

Firma GRY-OnLine przez lata swojej bytności rozwinęła się dość znacznie i obecnie sam serwis informacyjny to tylko część jej działalności, choć rzekłbym nadal kluczowa. Praktycznie przez 10-lat sam trzon redakcyjny zachowywał anonimowość i mało kto tak naprawdę wiedział ile i jakich osób kieruje serwisem www.gry-online.pl i decyduje o tym co się pojawia na jego łamach. Ponieważ zbliża nam się rocznica, myślę że czas się zaprezentować :) Na początek nieśmiało, kilka zdjęć redakcji, ale  w kolejnych postach mam nadzieję przedstawić nieco więcej szczegółów niż dzisiaj. O ile chłopaki jutro nie wniosą sprzeciwu :)

Obecnie mieścimy się w ładnym trzypiętrowym budynku, a poniżej widzicie tę jego część gdzie wychodzimy deczko odpocząć od stresu codziennej pracy. Dodam też, że mimo, iż firma zajmuje trzy piętra, to ścisła redakcja www.gry-online.pl to cztery osoby zajmujące część przestronnego pokoju. Reszta to zarząd, programiści, sklep, marketing, tvgry.pl, a także cała kadra serwisu nvision.pl.

A tutaj już trzy zdjęcia, na których widzicie miejsca pracy czterech osob twórzących Redakcję www.gry-online.pl, czyli idąc od lewej: UV Impaler, Verminus, Gambrinus i Łosiu.  Foty zrobiono o 6:30 więc jest jeszcze wszędzie pusto. Piątą osobą jest g40st, aczkolwiek jego stanowisko pracy owiane jest mgiełką tajemnicy :>

Na dzisiaj to tyle. Kolejny update jak tylko znajdę czas, chęci i wenę. 

Łosiu
2 września 2010 - 18:15