W co gra Agnieszka Chylińska?! - Jiker - 19 października 2010

W co gra Agnieszka Chylińska?!

Jak zapewne wiecie, Agnieszka Chylińska - niegdyś diaboliczna piosenkarka i frontmenka zespołu O.N.A., dziś potulna mama i jurorka telewizyjnych programów rozrywkowych - od dłuższego czasu pełni rolę twarzy polskiej kampanii reklamowej marki The Sims. Gwiazda uświetnia swoją obecnością pokazy , bierze udział w konferencjach i zachęca do grania w kolejne odsłony bestsellerowej serii. Jako że wielkimi krokami zbliża się debiut The Sims: Średniowiecze (początek drugiego kwartału 2011 roku), mogliśmy spodziewać się, że w niedługim czasie autorka świeżej jeszcze płyty "Modern Rocking" w jakiś sposób nawiąże do tego wydarzenia. Rzeczywistość przerosła jednak nasze oczekiania ;).

Agnieszka grała już bowiem w The Sims: Średniowiecze! Co więcej, zrobiła to na planie najnowszego teledysku do piosenki "Niebo" - kompozycji będącej trzecim i zarazem ostatnim singlem z płyty "Modern Rocking". No dobra - może nie do końca jest to  gra w czystym tego słowa znaczeniu (na ekranie laptopa widzimy fragment zwiastuna), ale całość i tak warta jest odnotowania. Sytuacja ma miejsce pomiędzy 4 a 5 minutą nagrania:

W klimatach średniowiecznych utrzymany został zresztą cały teledysk, dzięki czemu wtrącenie motywu The Sims: Średniowiecze pasuje tu jak ulał. Swoje miejsce znalazł w nim nawet kryształek, symbolizujący Sima, nad którym gracz w danym momencie sprawuje kontrolę. Klip jest zresztą swego rodzaju parodią - Chylińska bawi się konwencją, odstawiając na bok jakiekolwiek poważne zachowania. Żart wyszedł z tego zgrabny.

Jiker
19 października 2010 - 18:38