Samochód dla prawdziwego fana Call of Duty: Black Ops - Olek - 19 października 2010

Samochód dla prawdziwego fana Call of Duty: Black Ops

Z okazji premiery najnowszej gry studia Treyarch w salonach dealerskich koncernu Chrysler pojawi się specjalna, limitowana edycja terenówki Jeep Wrangler: Black Ops. Zgodnie ze starą maksymą Henry'ego Forda, samochody dostępne mają być w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to czarny...

Jeśli ktoś ma wolne 30 tys. dolarów i nosi się z zamiarem zakupu dużych rozmiarów auta, a do tego jeszcze należy do fanów serii Call of Duty, ta oferta jest dla niego. Koncern Chrysler, producent samochodów marki Jeep ujawnił dziś zdjęcia limitowanej edycji kultowego modelu Wrangler.

Samochód bazuje na wersji Rubicon 2011, od którego różni się tylko takimi detalami jak klapka wlewu paliwa i osłona tylnych lamp a także paroma niewielkimi logotypami z gry na karoserii.

Jeep Wrangler: Black Ops sprzedawany będzie wyłącznie w czarnym eksteriorze, na dużych, 32-calowych kołach z aluminiowymi felgami w kolorze „mineral gray”.

Całość wygląda efektownie, ale czy kilka smaczków nawiązujących do najnowszej odsłony serii Call of Duty warte jest wydania dodatkowych 2 tys. dolarów? To już pytanie do nabywców Wranglera: Black Ops.

W Stanach Zjednoczonych samochód trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu i oferowany będzie w cenie 30,625 dolarów za wersję 2-drzwiową oraz 33,500 dolarów za wersję 4-drzwiową.

Olek
19 października 2010 - 21:11