Blizzcon 2010 - następna porcja filmików na temat Diablo 3 + koncert Tenacious D! - kwiść - 24 października 2010

Blizzcon 2010 - następna porcja filmików na temat Diablo 3 + koncert Tenacious D!

Trochę musieliście czekać na następne materiału, ale w końcu są i zdecydowanie warto je wszystkie obejrzeć. Zespół odpowiedzialny za Diablo 3 zaserwował nam kolejną potężną dawkę nowych informacji. Poznaliśmy m. in. wiele szczegółów na temat broni, pancerzy, kamieni szlachetnych, kupców (artisans) czy ogłoszonego niedawno systemu PvP. Twórcy odpowiedzieli też na sporą ilość pytań, wśród których nie mogło oczywiście zabrakną kultowego "Kiedy będzie premiera Diablo?". Na koniec zapraszam was do obejrzenia koncertu Tenacious D. Black i Gass dali czadu! :D Jeżeli nie chce wam się wszystkiego oglądać lub macie problemy z angielskim, już niedługo postaram się przygotować obszerną listę najciekawszych nowości. Kiedy ją zamieszczę? When it's done! ^^

PS. W sobotniej ankiecie, w której głosowaliście na waszą ulubioną klasę postaci, długo prowadził Witch Doctor, ale ostatecznie został zmiażdżony przez starego, dobrego Barba. Ostatnim miejscem na podium musiał zadowolić się Monk ;)

PS2. Co do listy najciekawszych nowości, to Hed mnie już uprzedził. Serdecznie zapraszam do przeczytania jego tekstu na GOLu, który znajdziecie tutaj :)

Diablo 3: Crafting Sanctuary 

Diablo 3 Q&A

Koncert Tenacious D

kwiść
24 października 2010 - 19:11