Nadchodzi pierwszy pakiet map do Halo: Reach - Hed - 26 października 2010

Nadchodzi pierwszy pakiet map do Halo: Reach

 

Pierwszy pakiet map do gry Halo: Reach, czyli Noble Map Pack, pojawi się 30 listopada tego roku na Xbox LIVE. W rozszerzeniu kosztującym 800 punktów Microsoftu dostaniemy 3 dodatkowe mapy: Tempest, Anchor 9 oraz Breakpoint, które powinny urozmaicić rozgrywkę multiplayer. W sieci pojawił się zwiastun prezentujący nowe areny Spartan i Covenantów.

 

Każda z map przygotowanych przez twórców gry jest na swój sposób oryginalna. Warto dodać, że możemy modyfikować je w znacznym stopniu za pomocą modułu Forge. Poniżej możecie zapoznać się z krótkim opisem nowych aren.

Tempest to malownicze wybrzeże, na którym umiejscowiono dwie zaawansowane technologiczne bazy. Na tej rozległej arenie rozegramy potyczki w 8-16 osób w kilku trybach rozgrywki: Free for All, Team Slayer, Team Objective oraz Big Team.

Wycieczka na Breakpoint, czyli zmrożone urwisko utrzymane w niebieskich barwach, będzie niezapomniamym przeżyciem. W okolicy znajdują się archeologiczne laboratoria o dużym znaczeniu strategicznym. Do walki o nie stanie 8-16 graczy w trybach: Invasion i Big Team Battle.

Anchor 9 to stacja orbitalna. Ze względu na stan nieważkości występujący w kilku zaułkach instalacji w walce przydadzą się przede wszystkim jetpacki. Mapa jest przeznaczona dla 2-8 graczy i sprofilowana pod kątem trybów: Free for All, Team Slayer oraz Team Objective.

Hed
26 października 2010 - 15:22