Poszukiwanie kobiety idealnej w dodatku do Enslaved: Odyssey to the West - Hed - 2 listopada 2010

Poszukiwanie kobiety idealnej w dodatku do Enslaved: Odyssey to the West

 

Firma Namco Bandai wypuści pierwszy pakiet DLC do gry Enslaved: Odyssey to the West jeszcze w tym roku. Rozszerzenie zatytułowane Pigsy's Perfect 10 będzie nietypowe, bo pokaże nowy rozdział opowieści, w którym pokierujemy losami drugoplanowego bohatera z podstawowej przygody. Dodatek będzie zawierał też wsparcie dla wyświetlania obrazu 3D.

Głównym bohaterem pierwszego DLC do Enslaved będzie Pigsy, czyli osobnik, który pojawiał się w przygodzie Monkey’a oraz Trip. Pigsy wybierze się na cmentarzysko tytanów aby zbudować partnerkę doskonałą z najróżniejszych części. Zadanie nie jest łatwe i „odrażający” śmiałek będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi oddziałami robotów.

W skórze tego dziwnego osobnika skorzystamy z broni snajperskiej, liny z hakiem, granatów a oprócz siania zniszczenia spróbujemy przekraść się pod nosem przeciwników. Pigsy w swoim szczytnym zadaniu nie będzie sam – pomoże mu wierny mechaniczny kompan Truffles. Oprócz tego przyda się także specjalne urządzenie analizujące otoczenie.

Ciekawostką w Pigsy's Perfect 10 jest to, że rozszerzenie przyniesie wsparcie dla systemu TriOviz 3D, dzięki któremu posiadacze odpowiednich telewizorów (lub okularów) będą mogli odpalić grę w 3D. Szczegóły na temat technologii znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Warto przypomnieć, że gra Enslaved została oparta na tej samej azjatyckiej legendzie co kultowa w Polsce seria Dragonball. Wspomniany Pigsy jest swoistym odpowiednikiem Oolonga - jednego z pobocznych bohaterów serialu, który przedkładał własne zachcianki nad dobro świata. Dodatek Pigsy's Perfect 10 zostanie wydany w tym roku i będzie kosztował 800 punktów Microsoftu.

Hed
2 listopada 2010 - 11:34