Mel Gibson seksistowską świnią - Jiker - 11 stycznia 2011

Mel Gibson seksistowską świnią

Jaka jest Ameryka, każdy widzi. Strzelaniny, seks-afery, szał sklepowych promocji... Dużo by wymieniać. Tamtejszy przemysł filmowy stoi natomiast wszelakimi rankingami i notowaniami. W jednym z nich, przygotowanym przez Sojusz Dziennikarek Filmowych, specjalne wyróżnienie otrzymał Mel Gibson.

Aktor, niegdyś poważany, następnie religijnie skołowany, by ostatecznie skończyć z tytułem nadwornego seksoholika i damskiego boksera, został uznany przez amerykańskie koleżanki/dziennikarki filmowe za osobę godną nagrody dla "Seksistowskiej Świni", co swoją drogą ciężko uznać za rzecz nietrafioną (niezaznajomionym z tematem polecam lekturę newsów filmowo/bulwarowych z pierwszego lepszego portalu z kozaczkiem czy inną plotką w nazwie). Gratulacje Mel!

W tle przewijają się oczywiście normalne nagrody (choć nie brakuje też innych miłych dla oka i ucha kategorii). Dla przykładu: filmem roku uznana została ekranizacja historii pewnej pechowej baby odwiedzającej lekarza, której twarz wylądowała przez przypadek w książce. Reszta nagrodzonych w tym miejscu.

Jiker
11 stycznia 2011 - 11:19
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.01.2011 11:26
zanonimizowany669467
53
Konsul

Dlaczego link "Komentarze" i "zobacz więcej" to jest ten sam link, gdzie sens? Czy chociaż link "Komentarze" po wczytaniu nie powinien przewijać treści newsa i zaczynać się na komentarzach, od czytania newsa jest link "zobacz więcej".

11.01.2011 11:34
r_ADM
👎
odpowiedz
r_ADM
206
Legend

Super, ze calkiem fajny pomysl pod postacia gameplay.pl zapelniasz newsa godnymi pudelka.

11.01.2011 11:37
jiker
odpowiedz
jiker
117
Gladiator

GRYOnline.plTeam

r_ADM --> Dzisiaj puściłem zarówno coś dla ducha, jak i dla ciała. Miłośników poważnych klimatów zapraszam do --> http://gameplay.pl/news.asp?ID=56275