Oficjalny piłkarz Pro Evolution Soccer woli FIFĘ 11? - Hed - 13 stycznia 2011

Oficjalny piłkarz Pro Evolution Soccer woli FIFĘ 11?

Wczoraj wyszła na jaw afera związana z plagiatem popełnionym przez firmę Capcom, a dzisiaj dowiedzieliśmy o prawdopodobnie jeszcze większym skandalu. Lionel Messi, profesjonalny piłkarz i wieloletnia "twarz" Pro Evolution Soccer, lubi pograć z kolegami w konkurencyjną FIFĘ 11. Czy znany zawodnik dopuścił się aktu nielojalności wobec Konami?

Klik. Wyłączamy styl pisania brukowego. Sprawa naturalnie nie jest szokująca, ale co najmniej niezwykle zabawna. Tym bardziej, że o zamiłowaniu Messiego do piłki firmy Electronic Arts powiedział jego kolega Gerard Pique podczas gali wręczenia nagród FIFA. Zawodnik grywa z Messim oraz Iniestą i podobno jest najlepszy z tej trójki.

"Trochę tu pobiegam i pokopię, a wieczorem w hotelu FIFA"

Lionel Messi pojawiał się na okładkach gier z serii Pro Evolution Soccer i brał udział w jej promocji. Całą wiadomość trzeba oczywiście potraktować z przymrużeniem oka, bo piłkarz może grać w co chce i z kim chce. Spodziewajcie się jednak, że powyższa "wpadka" zostanie wykorzystana przez hejterów - w końcu to dobry sposób żeby dokopać miłośnikom Konami.

Hed
13 stycznia 2011 - 11:17