Zamów Gears of War 3 i zdobądź kod do bety gry - Hed - 7 marca 2011

Zamów Gears of War 3 i zdobądź kod do bety gry

W kwietniu rozpoczną się testy trybu multiplayer jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – Gears of War 3. Jak wziąć w nich udział? Wystarczy zamówić produkcję o przygodach Marcusa Fenix’a i jego oddziału Delta w przedsprzedaży lub kupić epickie wydanie gry Bulletstorm. Szczegóły znajdziecie w tej wiadomości.

Przedsprzedaż Gears of War 3 ruszy jutro, dzięki czemu miłośnicy serii Epic Games będą mogli złożyć swoje zamówienia. Produkcja zostanie wydana na rynku w trzech edycjach – Standardowej, Limitowanej i Epickiej. Każda z nich zagwarantuje nabywcom dostęp do trzytygodniowej bety, która wystartuje na Xbox LIVE w dniu 25 kwietnia.

Tydzień wcześniej, czyli 18 kwietnia, beta rozpocznie się dla posiadaczy epickiej wersji produkcji Bulletstorm, za którą odpowiada polskie studio People Can Fly (należące do firmy Epic Games). Dołączyć do zabawy można więc tylko na dwa sposoby – w obu przypadkach dostajemy nie tylko kod do testów, ale i świetną grę akcji.

Co zobaczymy w becie Gears of War 3? Twórcy udostępnią kilka trybów rozgrywki i cztery mapy. Dwie z nich – Trenches i Old Town – zostały wybrane przez graczy w głosowaniu na portalu Facebook. Producent przygotował kilka niespodzianek dla uczestników testów – osoby, które wezmą w nich udział będą miały okazję odblokować dodatki do pełnej wersji gry.

 

Poniżej znajdziecie podsumowanie wszystkich informacji na temat zbliżającej się bety i szczegółowy opis wspomnianych dodatków, które będzie można zdobyć.

Najważniejsze daty:

  • Wcześniejszy dostęp dla posiadaczy gry Bulletstorm, 18-24 kwietnia. Posiadacze wydania Epic Edition gry Bulletstorm, upoważnieni są do wcześniejszego dostępu do bety Gears of War 3 w nowym trybie Team Deathmatch na czterech nowych mapach (Thrashball, Checkout, Trenches and Old Town).
  • Beta Gears of War 3, 25 kwietnia – 15 maja. Otwarta beta rozpoczyna się 25 kwietnia. Podczas niej gracze mogą spodziewać się specjalnych wydarzeń. W ostatnim tygodniu akcji, do rozgrywki zostaną dodane dwa dodatkowe tryby – Capture the Leader oraz King of the Hill.
  • 15 maja – zamknięcie bety.

Zawartość dodatkowa:

Fani biorący udział w becie, poza możliwością samodzielnego przetestowania największej premiery tego roku, otrzymają również szansę na odblokowanie dodatkowej zawartości do gry, która zostanie później przeniesiona do pełnej wersji Gears of War 3.

  • Medal Beta Testera – ukończ jedną rozgrywkę aby odblokować medal Beta Testera, który zostanie przypisany do Twojego profilu w finalnej wersji gry. Tytuł Beta Testera będzie również wyświetlany przy Twoim profilu w lobby rozgrywek wieloosobowych.
  • Thrashball Cole – ukończ 50 rozgrywek w dowolnym trybie aby odblokować postać Thrashball Cole. Po odblokowaniu, rozegraj 10 spotkań grając jako Trashball Cole w trakcie trwania bety, a postać zostanie dodana do Twojego profilu gracza w finalnej wersji gry.
  • Pozłacany Retro Lancer – pokaż innym, że jesteś prawdziwym fanem Gears of War, odblokowując pozłacany Retro Lancer. Ukończ 90 rozgrywek w dowolnym trybie aby odblokować broń w becie i zdobądź nią 100 trafień, aby dodać ekskluzywny oręż do Twojego profilu gracza w finalnej wersji gry.
  • Ognisty Hammerburst – ukończ jedną rozgrywkę przed niedzielą, 24 kwietnia aby odblokować tę broń.
  • Ognisty Lancer – ukończ jedną rozgrywkę w tygodniu rozpoczynającym się 25 kwietnia aby odblokować tę broń.
  • Ognisty Sawed-Off Shotgun – ukończ jedną rozgrywkę w tygodniu rozpoczynającym się 2 maja aby odblokować tę broń.
  • Ognisty Gnasher Shotgun – ukończ jedną rozgrywkę w tygodniu rozpoczynającym się 9 maja aby odblokować tę broń.
Hed
7 marca 2011 - 12:21

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.03.2011 16:40
Haveloc
6
Legionista

Zdecydowanie dobra wiadomość :)

07.03.2011 22:52
A.l.e.X
odpowiedz
A.l.e.X
123
Alekde

zapowiada się najlepsza odsłona GoW pod MP