Nowe mapy do Halo: Reach pojawią się już w przyszłym tygodniu - Hed - 10 marca 2011

Nowe mapy do Halo: Reach pojawią się już w przyszłym tygodniu

Dodatek Defiant Map Pack do Halo: Reach, czyli jednej z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych ubiegłego roku, zostanie wydany 15 marca. W pakiecie otrzymamy trzy nowe areny, które przygotowało studio 343 Industries. Jak przebiegały prace nad rozszerzeniem? Sprawdźcie sami w specjalnym filmie pokazującym kulisy produkcji.

O treści dodatku pisaliśmy w lutym – dostaniemy w nim mapy Condemned, Highlands oraz Unearthed. W poniższym materiale możecie sprawdzić jak wyglądały prace nad poszczególnymi lokacjami. Film jest dostępny także z poziomu konsoli za pośrednictwem darmowej aplikacji poświęconej serii – Halo Waypoint.

To nie koniec atrakcji związanych z dodatkiem, bo w przygotowaniu jest jeszcze jeden film. Pracują nad nim twórcy kultowej machinimy Red vs. Blue i ekipa z 343 Industries. Nagranie będzie humorystycznym przewodnikiem po nowych mapach. Materiał pojawi się 14 marca na łamach Halo Waypoint oraz stronach HaloWaypoint.com i www.redvsblue.com.

Defiant Map Pack zostanie wydany 15 marca na łamach Xbox LIVE (za 800 punktów Microsoftu). To drugi dodatek do gry po dobrze przyjętym Noble Map Pack. Przypominamy, że w dniu premiery drugiego rozszerzenia Halo: Reach dołączy do grona Gier na żądanie, więc wszyscy gracze będą mogli kupić i ściągnąć produkcję na konsolę.

Hed
10 marca 2011 - 17:33