Kolejna karcianka Magic: The Gathering w planach - Hed - 11 marca 2011

Kolejna karcianka Magic: The Gathering w planach

Firma Wizards of the Coast zapowiedziała drugą grę z serii Magic: The Gathering, która trafi latem na Xbox LIVE. Kontynuacja udanego pierwowzoru będzie nosiła nazwę Duels of the Planeswalkers 2012 i wprowadzi pokaźną liczbę nowych kart oraz dodatkowe formy rozgrywki. Miłośnicy najpopularniejszej karcianki na świecie mogą szykować się do boju!

W nowej produkcji  pojawi się bardziej rozbudowany samouczek dla osób nie znających zasad popularnej gry karcianej oraz tryb kooperacji Archenemy, w którym zmierzymy się z przeciwnikiem kierowanym przez sztuczną inteligencję u boku dwójki innych graczy. Druga odsłona serii wprowadzi też nowych przeciwników z cyklu Planeswalker.

Magic: The Gathering to jedna z najbardziej znanych i cenionych gier karcianych na świecie. Podczas pojedynków gracze dysponują zróżnicowanymi taliami, składającymi się z potworów, zaklęć i innych dodatków. Za pomocą kolejnych kart wyprowadzamy ataki i odpowiadamy na ruchy przeciwnika.

Pierwsza część Duels of the Planeswalkers, dostępna za 800 punktów Microsoftu, stała się jedną z dziesięciu najpopularniejszych gier w historii Xbox LIVE. Więcej informacji na temat kontynuacji pojawi się zapewne niedługo na oficjalnej stronie firmy Wizards of the Coast.

Hed
11 marca 2011 - 06:43