Twórcy Just Cause 2 pracują nad grą na Xbox LIVE - Hed - 17 marca 2011

Twórcy Just Cause 2 pracują nad grą na Xbox LIVE

Szwedzkie studio Avalanche jest dobrze znane graczom, którzy lubią gry akcji z otwartym światem - wystarczy przypomnieć Just Cause 2. Christofer Sundberg, jeden ze współzałożycieli dewelopera, ogłosił, że jego zespół pracuje nad nowymi projektami. Jednym z nich jest wieloosobowa produkcja, skierowana między innymi do użytkowników Xbox LIVE.

Twórcy serii Just Cause na razie nie zdradzają szczegółów swojego projektu, ale zapewniają, że ujawnią go już w najbliższych dniach, a pokażą w akcji na tegorocznych targach E3. Wiemy, że chodzi o zupełnie nową markę, która przy okazji będzie pierwszą wieloosobową grą studia.

Christofer Sundberg przekazał, że nowe dzieło Avalanche będzie wyglądało olśniewająco i już teraz robi furorę wśród twórców zatrudnionych w studiu. Pracując przy tym projekcie ekipa może wykorzystać autorską technologię i doświadczenie, więc efekty powinny być ciekawe.

Zespół z Avalanche pokazał klasę we wspomnianym Just Cause 2, w którym przenosimy się na obszerną wyspę i możemy siać zniszczenie na dziesiątki sposobów. Produkcja jest dostępna w ramach Gier na żądanie za 99,99 zł. Osobom zainteresowanym polecamy też jej demo.

Hed
17 marca 2011 - 16:10