Płyta z muzyką inspirowaną bohaterami gry Mortal Kombat w sprzedaży od 5 kwietnia - UV - 17 marca 2011

Płyta z muzyką inspirowaną bohaterami gry Mortal Kombat w sprzedaży od 5 kwietnia

Dwa tygodnie przed amerykańską premierą gry Mortal Kombat, czyli 5 kwietnia bieżącego roku, do sklepów trafi długo oczekiwany album Mortal Kombat: Songs Inspired by the Warriors. Na krążku znajdzie się dwanaście utworów, które zostały przygotowane przez różnej maści wykonawców muzyki elektronicznej. Zgodnie z tym co sugeruje nazwa płyty, inspiracją do stworzenia poszczególnych kawałków byli występujący w nowym mordobiciu wojownicy.

O albumie pisałem w ostatnich miesiącach dwukrotnie (tu i tu), a to za sprawą trzech utworów promujących, które pojawiały się w sieci. Wcześniej jednak nie znaliśmy tytułów wszystkich wchodzących w skład płyty kawałków, podobnie zresztą jak pseudonimów odpowiedzialnych za ich powstanie artystów. Dziś informacje te są już publicznie dostępne, dlatego każdy może sprawdzić, czy na płycie inspirowanej grą Mortal Kombat, znajdzie coś dla siebie.

 1. JFK – Scorpion
 2. Harvard Bass – Helado (Sub-Zero’s Theme)
 3. Congorock – Liu Kang
 4. Wolfgang Gartner – Johnny Cage
 5. TOKiMONSTA - Mileena
 6. 9th Wonder - Raiden
 7. Bird Peterson - Goro
 8. Skrillex - Reptile
 9. Run DMT - Baraka
 10. Felix Cartal – Kung Lao
 11. Huarotron – Shao Kahn
 12. Laidback Luke - Kitana

Płyta zostanie wydana dzięki wspólnym staraniom wytwórni WaterTower Music i Teenage Riot Records. Krążek pojawił się już w ofercie internetowego sklepu Amazon i aktualnie można go tam nabyć za mniej niż 15 dolarów. Wersja elektroniczna albumu będzie dystrybuowana za pośrednictwem serwisu iTunes. Przykładowego kawałka możecie posłuchać na zamieszczonym wyżej filmiku.

UV
17 marca 2011 - 15:03