W kwietniu LIVE League opanują wyścigi – Shift 2 Unleashed - Hed - 25 marca 2011

W kwietniu LIVE League opanują wyścigi – Shift 2 Unleashed

Znamy grę kolejnego turnieju LIVE League, czyli pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce. Uczestnicy kwietniowych mistrzostw zmierzą się na torach wyścigowych w grze Shift 2: Unleashed, która zostanie wydana w pierwszym dniu przyszłego miesiąca. Standardowo na zawodników czekają nagrody o łącznej puli 6000 złotych.

Piąty turniej LIVE League jest organizowany przez firmy Microsoft Polska, Electronic Arts Polska i Turtle Entertainment Polska. Zapisy na zawody rozpoczną się 8 kwietnia i potrwają do 17 kwietnia tego roku. Pierwsze wyścigi odbędą się 18 kwietnia. W zabawie może wziąć udział maksymalnie 256 graczy. Regulamin i inne szczegóły znajdziecie na stronie ligi.

Przypominamy, że uczestnicy będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 3000 złotych, drugiego – 2000 złotych, a trzeciego – 1000 złotych.

Shift 2: Unleashed to kontynuacja pobocznej odsłony serii Need For Speed, którą opracowało studio Slightly Mad. Cechą charakterystyczną produkcji jest to, że jej autorzy starali się wiernie oddać widok zza kierownicy i wszelkie efekty oraz niedogodności, na jakie są narażeni kierowcy.

W poprzednich edycjach turnieju obserwowaliśmy zmagania w takich grach jak: FIFA 11, czy Assassin's Creed: Brotherhood. Obecnie trwają zawody w Call of Duty: Black Ops.

Hed
25 marca 2011 - 14:56