Zobacz w akcji zaawansowany edytor postaci z EVE Online - zdjęcia i filmy - Hed - 19 stycznia 2011

Zobacz w akcji zaawansowany edytor postaci z EVE Online - zdjęcia i filmy

Wczoraj popłudniu opublikowano nową łatkę do EVE Online (o nazwie Incursion), w której zawarto przede wszystkim genialny edytor postaci. Nie obyło się bez problemów, bo patch został zaaplikowany z opóźnieniem. Tak czy inaczej dostaliśmy zaawansowane, intuicyjne i robiące wrażenie narzędzie. W rozwinięciu możecie sprawdzić jak prezentuje się ono w akcji.

Przygotowałem dla Was krótki filmik przeglądowy o nowym edytorze - możecie zobaczyć jak w łatwy sposób "modelujemy" postacie. Technologia ma pewne ograniczenia i nie można stworzyć za jej pomocą prawdziwego potwora, ale wynika to głównie z "poważnej" stylistyki gry. Efekty są świetne - to fakt. Niestety edytor na razie służy tylko do stworzenia portretów postaci.

Możliwość pełnego wykorzystania skrzętnie wymodelowanej ślicznotki lub przystojnego jegomościa dostaniemy dopiero za jakiś czas. Studio CCP od dawna mówi o planach wprowadzenia wnętrz stacji kosmicznych. Tak czy inaczej efekciarski edytor to gadżet warty sprawdzenia. Kiedy w MMORPG-ach zobaczymy tak ładne postacie?

Jeśli chcecie zobaczyć więcej (bo w końcu pokazuję tylko jedną frakcję i wersję żeńską) to dajcie znać - mogę wrzucić kolejne filmy. W galerii fotki w wysokiej rozdzielczości.

Hed
19 stycznia 2011 - 09:39