Już jutro poznamy zwycięzców turnieju Call of Duty: Black Ops - Jiker - 4 kwietnia 2011

Już jutro poznamy zwycięzców turnieju Call of Duty: Black Ops

Już za kilkadziesiąt godzin poznamy zwycięzców czwartego turnieju LIVE League, w którym drużyny uczestników mierzą się w jednej z najpopularniejszych strzelanek ostatnich lat - Call of Duty: Black Ops. O nagrodę w wysokości 3000 złotych walczą zespoły GameBurg Sub Zero oraz Ku Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

XII tura, której początek nastąpił dzisiaj o północy, zapowiadała się niezwykle emocjonująco. Smaczku rywalizacji dodawał fakt, że obie drużyny już raz zmierzyły się ze sobą w turnieju. Zwycięstwo stosunkiem 3:2 odniosła wówczas pierwsza z wymienionych ekip. Z tego też powodu, właśnie od takiego rezultatu oba klany rozpoczęły finałowe zmagania. 

Wielki finał jest rozgrywany w systemie "Best of 11" (do sześciu wygranych meczów) i toczy się na następujących mapach i trybach rozgrywki:

 1. Search and Destroy - Firing Range
 2. Capture the Flag - Havana
 3. Domination - Summit
 4. Capture the Flag - Hanoi
 5. Search and Destroy – Villa
 6. Domination - Firing Range
 7. Capture the Flag - Summit
 8. Search and Destroy - Radiation
 9. Capture the Flag - Firing Range
 10. Domination - Havana
 11. Search and Destroy - Grid

Finałowe zmagania zakończą się jutro, 5 kwietnia, o godzinie 23:59. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę w wysokości 3000 złotych do podziału. Zdobywcy drugiego miejsca mogą liczyć na 2000 złotych. Ponadto od pewnego czasu wiemy, że klanem, który zajął ostatnią pozycję na podium jest iG | Born in Poland®. W zamian jego zawodnicy uzyskali 1000 złotych do podziału.

Jiker
4 kwietnia 2011 - 13:25