Moda na gracza #1 - J!NX czyli jak być graczem na lansie - sathorn - 9 maja 2011

Moda na gracza #1 - J!NX, czyli jak być graczem na lansie

Na świecie, oraz w mniejszym stopniu w Polsce, zaistniała subkultura graczy. Jak każda subkultura, przedstawiciele tejże grupy chcą się wyróżniać, a czy jest lepszy sposób, niż odpowiedni ubiór? Na szczęście skończyły się już czasy robienia prasowanek z grzybkiem z Mario. Obecnie marek kojarzonych z graczami jest multum, niektóre zaczynają być doceniane i obrastają w piórka zbierając wokół siebie grupę fanów. A ich asortyment, już od dawna nie kończy się na t-shirtach.

Na pierwszy ogień idzie chyba najbardziej rozpoznawalna firma – J!NX. Prawdopodobnie wielu z Was o niej słyszało, ponieważ jej popularność wzrosła w naszym kraju na przestrzen kilku ostatnich lat. Osobiście pierwszy raz zetknąłem się z tą marką, kiedy zamarzyła mi się jakaś fajna koszulka z motywem ze Starcrafta II. J!NX oferuje produkty na licencji Blizzard, Call of Duty, czy EVE Online, a ostatnio także Minecrafta. Producent na szczęście wychodzi poza klasyczne motywy pojawiające się na t-shirtach: loga, ikony, krótkie hasła, itp. Ich koszulki związane z konkretnymi tytułami są bardzo ładne, cieszące także oko osób nieznających się na grach wideo.

J!NX oferuje także inne kolekcje, niezwiązane konkretnie z żadnymi grami: J!NX IDentitiy, oraz J!NX Classic. Druga seria, jak sama nazwa wskazuje przedstawia się bardziej tradycyjnie w rozumieniu nerdowskim. Zazwyczaj w serii Classic znajdują się rzeczy, które skierowane są do  stricte hardcore’owych graczy, zawierające żarty, który odnoszą się do nieco głębszego zrozumienia środkowiska „geeków”. Natomiast J!NX IDentity są to ubrania dla graczy bardziej casualowych, a także dla osób niezainteresowanych grami w ogóle. Projekty tych ubrań są bardzo ładne, niektóre wręcz śliczne, którym jednak daleko jest od specyficznego klimatu serii Classic. Trzeba jednak przyznać, że ubrania z serii IDentity w mogą oczach konsumetów konkurować nawet z produktami takich firm jak Billabong, DC, Quicksilver, czy Vans. Jeżeli obracacie się hipstersko-surferskim towarzystwie, to nie będziecie się wstydzić pokazać wśród znajomych w tych ciuchach.

 Ceny ubrań są stosunkowo wysokie (oczywiście wszystko zależy od Waszych możliwości finansowych).T-Shirty kosztują ok. 18-20 euro, polówki ok. 30 euro, bluzy 40-50 euro, podobnie jak spodnie. Warto wspomnieć, że J!NX oferuje też różnego rodzaju nalepki i inne gadżety określane zbiorczo mianem „Mircellanous”.

J!NX ma w Polsce swojego oficjalnego dystrybutora, jest nim firma Level77. Niestety oferta sklepu jest mocno ograniczona, na szczęście można zamówić każdy towar ze z oferty producenta i poczekać na jego sprowadzenie do kraju. Warto także dowiedzieć się, czy towar przez Was zamawiany nie jest produkowany przez inną firmę. Zamawiając koszulkę z motywem z Assassins Creed: Brotherhood byłem przekonany, że kupuję towar J!NX, niestety pomyliłem się. Brakuje na ten temat informacji na stronie, jednak nie czuję żalu, bo koszulka jest i tak zacna. Atutem są natomiast ceny. Koszt t-shirtu oscyluje w okolicy 70zł, pojawiają się też częste przeceny. Czekam aż pojawi się nowa kolekcja, ze starej mam już parę rzeczy. Warto, bo ubrania są naprawdę świetne.

Czekam na tę koszulkę!
sathorn
9 maja 2011 - 21:23

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.05.2011 21:46
ROJO.
👍
ROJO.
142
Magia Kontrastu

Oj, to mi śmierdzi...

spoiler start

dobrym cyklem! :)

spoiler stop

09.05.2011 21:48
odpowiedz
zanonimizowany337424
31
Pretorianin

Czym, jeżeli mogę spytać?

09.05.2011 21:50
odpowiedz
zanonimizowany639270
31
Generał

sathorn1 - look at spoiler (wszystkie komentarze).

09.05.2011 21:59
ROJO.
😜
odpowiedz
ROJO.
142
Magia Kontrastu

skatefish - THX
sathorn1 - SHAME! :P

09.05.2011 22:14
odpowiedz
zanonimizowany561144
53
Generał

Co to ma być? Kto to nosi? Tragedia.

09.05.2011 22:19
odpowiedz
zanonimizowany337424
31
Pretorianin

Aaaaaaa..., faktycznie shame on me ;) Nie spojrzałem w rozwinięcie, bo taki krótki był ten komentarz, że sądziłem, że po prostu resztę spowiła zasłona milczenia i jakiś przytyk, którego nie załapałem :D

10.05.2011 22:19
helias16
odpowiedz
helias16
92
Glorious PC gamer

"J!NX IDentity są to ubrania dla graczy bardziej casualowych, a także dla osób niezainteresowanych grami w ogóle." Trochę głupio to brzmi, jak ktoś jest hardcorowym graczem nie oznacza że nie kupuje ładnych ubrać niezwiązanych z grami. Sam gram po parę godzin dziennie i jestem chyba hardcorowym graczem ale kupiłem koszulki z tej serii bo były ładniejsze. Na ten przykład koszulki z WoW'a są beznadziejne i niejeden fan wowa nie chciał by ich nosić. Sam kupiłem u nich już 3 koszulki,jedną z diablo 3 i 2 właśnie z identity by były bardzo ładnie(i tanie).

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze