Świetny Half-Minute Hero trafi także na Xboksa 360! - Hed - 27 maja 2011

Świetny Half-Minute Hero trafi także na Xboksa 360!

Firma Marvelous Entertainment ujawniła, że użytkownicy Xbox LIVE będą mieli okazję sprawdzić w akcji jedną z najlepszych gier ubiegłego roku na konsoli PSP. Mowa o Half-Minute Hero, który na Xboksie 360 zostanie wydany pod nazwą Half-Minute Hero: Super Mega Neo Climax i jeszcze raz pozwoli nam uratować świat przed zagładą w zaledwie trzydzieści sekund.

Gra opiera się na zabawnym założeniu, że w trzydzieści sekund musimy przebyć drogę bohatera, która w zwyczajnych erpegach trwa nawet kilkanaście godzin. W tym czasie rozwijamy postać, szukamy sprzymierzeńców i zbieramy lepszy ekwipunek. Przed upłynięciem terminu trzeba też dostać się do zamku złego lorda i powstrzymać go przed rzuceniem czaru zniszczenia.

Rozgrywka zmienia się na kolejnych etapach gry i przeważnie zaskakuje czymś nowym. Twórcy odtworzyli takie gatunki jak tower defense, strzelanka, czy rozbudowany RPG. Pomysłowość, zabawna fabuła i świetne wykonanie sprawiły, że Half-Minute Hero na PSP zdobył świetne oceny i został uznany za jedną z najważniejszych gier na tej platformie.

Edycja na Xbox LIVE zostanie wzbogacona o możliwość wyboru dwóch wersji graficznych (oryginalnej 8-bitowej i uwspółcześnionej). Oprócz tego, otrzymamy 62 nowe misje oraz sieciowe rankingi. Half-Minute Hero: Super Mega Neo Climax zostanie dodany do oferty rynku usług dla gier 29 czerwca i będzie kosztował 800 punktów Microsoftu.

Hed
27 maja 2011 - 05:46