Znamy hity tegorocznej edycji Summer of Arcade - Hed - 6 czerwca 2011

Znamy hity tegorocznej edycji Summer of Arcade

Phil Spencer, szef Microsoft Games Studios, ujawnił tytuły gier, które wejdą w skład tegorocznej akcji Summer of Arcade. Fani gier otrzymają cztery zróżnicowane propozycje, w tym nowe dzieło twórcy Another World (From Dust) i kontynuację świetnego Toy Soldiers.

W tym roku ofertę Xbox LIVE wzbogacą następujące produkcje:

Bastion – ambitna platformówka studia Supergiant Games, w której usłyszymy dynamicznego narratora, opisującego na bieżąco wybory gracza.

From Dust – nowa gra Erica Chahi, czyli twórcy Another World i Heart of Darkness. Podejmiemy w niej rolę bóstwa, które pomaga plemieniu i może dowolnie kształtować otoczenie.

Fruit Ninja Kinect – wersja popularnej gry Fruit Ninja na Kinecta. Opowiada o wojowniku ninja, który ma słabość do... przecinania owoców.

Toy Soldiers: Cold War – kontynuacja popularnego i zabawnego Toy Soldiers.

Insanely Twisted Shadow Planet – ciekawa platformówka z artystycznym zacięciem. Pokierujemy w niej małym statkiem, który przemierza niezwykle mroczny świat.

Tegoroczna edycja Summer of Arcade ruszy w lipcu. Jak co roku, akcja będzie promowała najciekawsze produkcje, które trafią na Xbox LIVE. W ubiegłych latach w ramach wakacyjnego przedsięwzięcia otrzymaliśmy takie hity jak Castle Crashers, Trials HD, czy Limbo.

Hed
6 czerwca 2011 - 20:33