Nowe zwiastuny – Amy BattleBlock Theater Dungeon Defenders i inne - Hed - 6 października 2011

Nowe zwiastuny – Amy, BattleBlock Theater, Dungeon Defenders i inne

W ostatnich kilku dniach pojawiło się parę ciekawych zwiastunów nadchodzących gier. Dzięki temu możemy zobaczyć następny odcinek dzienników deweloperskich na temat Dungeon Defenders, trailery pokazujące nowe postacie z Awesomenauts oraz BattleBlock Theater, a także film o powolnej zamianie w zombie bohaterki gry Amy.

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders to gra łącząca akcję, elementy RPG i rozgrywkę w stylu tower defense. W produkcji zmierzymy się z kolejnymi falami przeciwników atakujących podziemia. Przed walką rozstawimy budowle obronne i pułapki. Podczas samej zabawy wcielimy się w jednego z wojowników i zmierzymy z wrogami. W grze pojawi się też tryb kooperacji.

Produkcja zostanie wydana 19 października za 1200 punktów Microsoftu.

Awesomenauts

W Awesomenauts zmierzymy się na arenach z innymi graczami oraz przeciwnikami prowadzonymi przez sztuczną inteligencję. Każdy z uczestników wcieli się w zwariowaną postać. W nowym zwiastunie twórcy gry ze studia Ronimo Games pokazali jedną z nich: robota Clunka, uzbrojonego w rakiety i wiele innych śmiercionośnych gadżetów.

Data premiery Awesomenauts jest nieznana, chociaż gry należy spodziewać się w tym roku.

Amy

Gier o zombie jest na rynku mnóstwo. A jednak Amy wyróżnia się na tle innych propozycji. W produkcji wcielimy się w kobietę, która została ugryziona przez potwory, ale ma szansę na ratunek. Jest nią mała dziewczynka Amy, której obecność powstrzymuje infekcję. W nowym zwiastunie pokazano jak będziemy bronić się przed postępującym zakażeniem.

Gra powinna trafić na Xbox LIVE przed końcem tego roku.

BattleBlock Theater

Twórcy BattleBlock Theater ze studia The Behemoth pokazali kolejną postać ze swojej sympatycznej platformówki. Bohater ma obsesję na punkcie granatów i używa ich jako głównej broni. Sama gra jest warta uwagi, bo odpowiadają za nią autorzy jednego z największych hitów Xbox LIVE: Castle Crashers.

Gra BattleBlock Theater ma zostać wydana jeszcze w tym roku.

Hed
6 października 2011 - 13:44