Uncharted 3 – w ogniu walki o medale i skarby – multiplayer z komentarzem - Hed - 14 października 2011

Uncharted 3 – w ogniu walki o medale i skarby – multiplayer z komentarzem

Przedpremierowe testowanie trybu multiplayer w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a trwa w najlepsze. Nie mogłem więc odmówić sobie kilku meczów w towarzystwie fanów serii z całego świata. W końcu twórcy ze studia Naughty Dog odsłaniają niemal wszystkie karty.

Tym razem relację z rozgrywki prezentuję w innej formie: w postaci filmów z komentarzem. Na początek dwa starcia w dwóch trybach z dobrze znanych map. Więcej materiałów o Uncharted 3 pojawi się w najbliższych dniach na moim blogu lub na kanale YouTube serwisu gameplay.pl.

Starcie drużyn - Chateau

W pierwszym filmie wybieram się do płonącej rezydencji, w której walczymy w trybie drużynowego starcia. Podczas gry mówię o powerplay’ach, czyli zagrywkach, medalach, walce wręcz i wielu innych aspektach gry. Specjalnie dla Was spadam też przez sufit.

Grabież - Pas startowy

Drugi materiał to dość długa i zacięta walka w trybie Plunder/Grabież. Początkowo kiepski wynik zostaje nadrobiony dzięki bohaterskim zagraniom. Taszcząc skarby opowiadam dość chaotycznie o taktykach, ikonach, a nawet pokazuję moje buty (wirtualne).

Mała uwaga: filmy powstały dzięki funkcji kręcenia materiałów, która jest dostępna w becie. Jakość nie jest więc najlepsza, bo nie dysponuję sprzętem do nagrywania z konsol w HD.

Hed
14 października 2011 - 17:39