MMA #13 - Overeem dla każdego i żarty z Franka Mira - yasiu - 12 stycznia 2012

MMA #13 - Overeem dla każdego i żarty z Franka Mira

Już 14 lutego na świecie odbędzie się premiera UFC Undisputed 3. Czekam na ten tytuł jak na mało który. W UFC zmienia się sporo, pojawiły się nowe kategorie wagowe, sporo nowych zawodników, a sama gra zapowiada się ciekawie. Dziś krótko - o tym jak zdobyć Alistara Overeema którym potem zagramy oraz jak Frank Mir reaguje na żarty ze swojej osoby.

Wystarczy mieć konto na FB, żeby obu tych panów zobaczyć w UFC Undisputed 3.

Pierwsza sprawa. Całkiem niedawno - i całkiem skutecznie, chociaż mało efektownie - w UFC zadebiutował Alistar Overeem. Kawał chłopa, znany z różnych federacji dokopał komu trzeba, będzie niedługo walczył o pas mistrzowski. Ale do rzeczy. Po jego walce mówiłem komuś, że nie zdziwi mnie pojawienie się Overeema jako DLC do UFC Undisputed 3. Twórcy poszli krok dalej. Wystarczy polubić ich stronę, wypełnić formularz i w dniu premiery na maila dostaniemy kod pozwalający ściągnąć Alistara i używać go w grze. Dla mnie bomba - klikajcie tu.

Druga rzecz, to raczej ciekawostka. Frank Mir - niezły zabijaka który w końcu chyba odzyskuje formę po bardzo poważnym wypadku samochodowym, brał udział w sesji Motion Capture do gry. Popatrzcie, jak zareagował na żarty prowadzącego nagranie.

yasiu
12 stycznia 2012 - 18:03