flash news (24.02) - barth89 - 24 lutego 2012

flash news (24.02)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Blizzard i gra free - to - play, Shoot Many Robots z datą premiery, Medal of Honor: Warfighter, Arma 3 w 2013, nowy trailer Heavy Variant i filmik z Ghost Recon: Future Soldier, iPad 3 23 marca, specyfikacja Samsunga Rugby Smart, "Act of Valor" filmowym Call of Duty: Modern Warfare i znacznie więcej...

GRY:

 • Blizzard pracuje nad czymś nowym? - plotki głoszą, że Blizzard pracuje aktualnie nad niezapowiedzianą jeszcze grą, która wykorzysta model płatności free - to - play.
 • Dzienna data premiery Shoot Many Robots - zręcznościówka FPP od Demiurge Studios, w której stajemy po stronie ludzi walczących ze zbuntowanymi robotami zostanie wydana 13 marca.
 • Zobacz trailer Heaven Variant - Heaven Variant to zręcznościowa gra niezależna, w której cały czas podążamy w prawą stronę. Twórcy uznali, że taki oldschoolowy styl idealnie będzie pasował do sterowania czymś w rodzaju statku kosmicznego.
 • Medal of Honor 2 to Medal of Honor: Warfighter - nie musieliśmy czekać do konferencji w San Francisco, by dowiedzieć się, że nowa gra Danger Close to Medal of Honor: Warfighter. Wiemy też, że tym razem za tryb multiplayer odpowiedzialni będą twórcy trybu singleplayer. Gra zadebiutuje w październiku. Jak myślicie, co z tego wyjdzie?
 • Nowy trailer Ridge Racer Unbounded - Namco Bandai, które ostatnio poinformowało o przesunięciu premiery gry na 30 marca, karmi nas kolejnym trailerem z gry. Standardowo zobaczymy sporo pojazdów, wypadków i wybuchów.
 • Arma 3 w 2013? - taką wersję zakłada Daniel Musil. Informuje także, że na tegorocznych targach E3 gracze będą mieli okazję przetestować wersję alpha gry. Jeśli to prawda to termin wydania gry dopiero w 2013 roku wydaje się prawdopodobny. Pojawiło się też kilka nowych screenów z gry.
 • Co nieco o poruszaniu się w Ghost Recon: Future Soldier - Ubisoft prezentuje nowy filmik, w którym to nie lektor, a były snajper z oddziału Navy Seals opowiada o niektórych aspektach gry. W tym przypadku dowiemy się czegoś o poruszaniu się, o taktyce i technologii, z której korzystają Duchy.

MOBILE & TECH:

 • Pierwsze zdjęcie HTC One X -  znany wcześniej jako HTC Edge lub HTC Endeavor, HTC One X zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów MWC, ale już dziś możemy zobaczyć jego pierwsze zdjęcie.
 • iPad 3 już 23 marca? - niemiecki portal iFun.de dotarł do informacji, jakoby nowa odsłona tabletu Apple miała zadebiutować w Niemczech 23 marca.
 • Samsung Rugby Smart ze specyfikacją - wytrzymały model smartfonu Samsunga zostanie wyposażony w system Android 2.3, wyświetlacz 3,7 cala, aparat 5 Mpx, i wewnętrzną pamięć 4 GB. Możemy także obejrzeć test wytrzymałości.

FILM:

 • "Act of Valor" filmowym Call of Duty: Modern Warfare? - do takiego wniosku doszedł redaktor serwisu movienews.com, który zauważa silne podobieństwo obu produkcji. Zdecydowanie można się z nim zgodzić, bo oglądając trailery filmu i gry nie sposób nie zauważyć cech wspólnych. Zauważa też potencjał Modern Warfare do filmowej adaptacji.
 • Pierwszy zwiastun "The Raid: Redemption" - film opowiada o losach oddziału SWAT, który wpada w zasadzkę i zmuszony jest walczyć, by przetrwać. Jak bardzo by to nie było naciągane - trailer robi wrażenie.
 • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z ubiegłego tygodnia - pochwalony został trailer filmu "Cherry", a zmieszane z błotem zostały plakaty "Brave" i "Lockout". Oczywiście to nie wszystko.

VS

barth89
24 lutego 2012 - 09:16