Call of Duty: Advanced Warfare Assassin's Creed: Rogue i Wasteland 2. Trailers (6.8) - barth89 - 5 września 2014

Call of Duty: Advanced Warfare, Assassin's Creed: Rogue i Wasteland 2. Trailers (6.8)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Call of Duty: Advanced Warfare

Numer jeden dzisiejszego zestawienia to materiał wideo prezentujący najciekawsze ficzery trybu multiplayer w najnowszym Call of Duty. Wślizgi, swoisty nano-kombinezon, gra w poziomie i pionie (za sprawą jet packów) i wiele innych. Swoją drogą do złudzenia przypomina to 'Titanfalla bez tytanów', ale to chyba dobrze, co?

2. Assassin's Creed: Rogue

Shay Cormac był niegdyś jednym z asasynów - teraz ściga ich i dąży do ich wyniszczenia. W podsyconym niezłą muzyką trailerze widzimy między innymi Haythama Kenwaya i Achillesa Davenporta, więc w grze powinno pojawić się całkiem sporo postaci, które znamy z poprzednich odsłon asasyńskiego cyklu. Zapowiada się coraz ciekawiej i, szczerze, mam nadzieję, że ta odsłona trafi także na nowe konsole i PC.

3.Wasteland 2

Trzecie miejsce to dziś Wasteland 2 i wideo traktujące o walce w bardzo dobrze zpaowiadającej się grze. Dla fanów Fallouta - pozycja obowiązkowa do obejrzenia w tym tygodniu.

Warto obejrzeć również...

Borderlands: The Pre-Sequel!

Trochę gameplayu z PAX Prime oraz bonusy pre-orderowe.

Bloodborne

Bossowie na krótkim trailerze.

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Siedem minut z grą.

Ryse: Son of Rome

Pierwszy zwiastun przedstawiający pecetową edycję gry.

F1 2014

Hotlap w Soczi.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Ciekawi jak przesłuchuje Sherlock Holmes?

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
5 września 2014 - 22:10