Saints Row: Gat Out of Hell Metro Redux i Lords of the Fallen. Trailers (30.8) - barth89 - 2 września 2014

Saints Row: Gat Out of Hell, Metro Redux i Lords of the Fallen. Trailers (30.8)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Saints Row: Gat Out of Hell

Na najwyższym stopniu podium w tym tygodniu staje nie kto inny, tylko sam Johnny Gat (jeden z głównych bohaterów Saints Row), który trafia do piekła. Wyobrażacie sobie, jaki poziom absurdu Volition może osiągnąć tym razem? Na rozbudzenie naszych apetytów w sieci pojawił się zwiastun zapowiadający grę, który przy okazji zdradza kilka smaczkó dotyczących rozgrywki. Do piekła trafimy na początku przyszłego roku.

2. Metro Redux

Dawno nie mieliśmy na podium trailera premierowego. Tym razem drugie miejsce wędruje jednak do odświeżonego Metra, które, dzięki klimatycznemu zwiastunowi, w pełni zasługuje na to podium. Nowe animacje, oprawa i fizyka (w przypadku Metro 2033), ale klimat ten sam. I bardzo dobrze!

3. Lords of the Fallen

Najniższy stopień podium zajmuje dziś Lords of the Fallen. W sieci ukazał się bowiem filmik przedstawiający świat gry oraz rewelacyjny główny motyw z gry, skomponowany przez Knuta Avenstroupa Haugena, jak żyw nasuwający na myśl najlepsze owoce twórczości Jespera Kyda. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami:

Warto obejrzeć również...

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Deweloperzy ze studia CD Projekt RED dziękują graczom za gamescom.

Diablo III

Zwiastun aktualizacji 2.1.0.

Dragon Age: Inkwizycja

Współpraca na nowym filmiku.

Escape Dead Island

Zwiastun wersji na PC, Xboxa 360 i PlayStation 3.

Dying Light

Deweloperzy opowiadają o naturalnym ruchu.

Deep Down

7 minut z grą.

World of Speed

Subaru Impreza WRX STi vs. Mitsubishi Lancer Evo X.

Śródziemie: Cień Mordoru

Szczurnik na nowym materiale wideo.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
2 września 2014 - 20:44