MMA #17 - Bellator na konsolach! - yasiu - 11 marca 2012

MMA #17 - Bellator na konsolach!

Kto by się spodziewał, że z dnia na dzień pojawi się okazja, co by na blogu napisać o MMA. Ja jak niektórzy wiedzą, koncentruję się głównie na UFC, pozostałe organizacje sobie odpuszczając. Jednak np. rozmawiając z teściem, bardzo dużo dobrego słyszę o federacji Bellator. Wcześniej czy później coś w tym temacie obejrzę, a już w lecie tego roku, będę mógł, jak to się mówi ostatnio - grać w grę.

W Bellatorze dzieje się równie widowiskowo co w UFC. Tylko mieć na to czas...

Jeden z redaktorów serwisu Joystiq miał ostatnio okazję zagrać w bardzo wczesną wersję gry która latem ma trafić na XBLA i PSS. W tej chwili tytuł prezentuje bardzo prostą mechanikę. Ciosy nóg i rąk przypisane do przycisków pada, a prawy analog odpowiada za manewry w parterze i w stójce - chwyty, dźwignie i tym podobne.

Sama konstrukcja zawodów Bellatora pasuje idealnie do gry Arcade - zawodnicy tej organizacji nie walczą przeciw narzuconym przeciwnikom tylko pną się po szczeblach eliminacyjnej drabinki na której szczycie czeka tytuł mistrzowski. To jak najbardziej brzmi ciekawie. Jedynym niepokącym składnikiem całej tej informacji jest fakt, że za stworzenie gry odpowiada studio Kung Fu Factory. Goście mają doświadczenie w MMA, ale nie można żadnym sposobem nazwać ich Supremacy MMA grą dobrą. Niestety, wypuścili gniota, ale kto wie, może się zrehabilitują. Ja mam taką nadzieję - konkurencji dużym graczom nie zrobią na pewno, ale fani Bellatora zasługują na swój tytuł.

Pozostaje czekać.

yasiu
11 marca 2012 - 08:16
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.03.2012 11:16
zarith
😒
zarith
219

szkoda, już myslałem że coś się ruszyło w sprawie następnej części ea mma... chodziły plotki że elektronicy mogą zacząć romansować z bellatorem.

nie wierzę w kung fu factory, może mnie mile zaskoczą ale raczej do poziomu ea mma czy ufc undisputed nie dojdą.

11.03.2012 11:19
yasiu
odpowiedz
yasiu
195
Legend

prawda, ciężko po nich spodziewać się czegoś znośnego, ale za nadzieję nikt nie strzela. To na pewno nie będzie gra na poziomie dużych tytułów, ale dobrze zrobiona popierdółka też może się podobać.