World Championship Series Poland Nationals - 12.05.2012 - oglądajcie na żywo! - sathorn - 12 maja 2012

World Championship Series Poland Nationals - 12.05.2012 - oglądajcie na żywo!

Dzisiejszego dnia, w sobotę 12 maja 2012 roku we Wrocławiu odbywają się finały World Championship Series Poland National. Ośmiu fantastycznych polskich graczy zawalczy o miejsce w finale europejskim. Warto oglądać? Warto!

World Championship Series to "turniej wszystkich turniejów", którego inicjatorem jest Blizzard. Dla samej tylko polskiej edycji przewidziano pulę nagród wynoszącą 10 000 dolarów amerykańskich, a także miejsce w europejskiej odsłonie imprezy. Stamtąd natomiast już prosta droga do finału światowego.

Turniej możecie oglądać za pośrednictwem streamu polskiego esl.tv, współorganizatora turnieju, natomiast szczegółowy coverege znajdziecie na stronie Cybersport.pl.

Watch live video from esl_poland2 on pl.twitch.tvJeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój profil na Facebooku, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u, albo pojawiają się ze sporym opóźnieniem. Jeżeli masz ochotę na coś innego, to obczaj też mojego prywatnego bloga (treści przeznaczone dla osób dorosłych i kumatych).

sathorn
12 maja 2012 - 12:20