Niesamowite Humble Indie Bundle V już jest i imponuje zawartością - Mruqe - 31 maja 2012

Niesamowite Humble Indie Bundle V już jest i imponuje zawartością

Humble Indie Bundle to w dosłownym tłumaczeniu "Skromny Pakiecik Indie". "Skromny"? Poważnie? Oferowany w piątej edycji akcji zestaw naprawdę trudno nazwać "skromnym". Nasuwa się raczej określenie "tłusty", "wypasiony" lub "zacny" :-)

Co dostaniemy tym razem za samodzielnie ustaloną cenę? Oto lista (która mnie osobiście wprawia w niejaki błogostan):

Wszystkie te gry, wraz z soundtrackami, możesz kupić choćby nawet za symbolicznego dolara (ba, nawet centa - ale to nie świadczyłoby o Tobie najlepiej ;-)). Warto jednak zapłacić trochę więcej niż średnia cena (która w tej chwili wynosi ok. $7,7 czyli ok. 27zł), by dodatkowo otrzymać...

Prawda, że imponująca kolekcja? W zasadzie jest to przegląd tego, co w ostatnich latach było w indygrach najlepsze i najgłośniejsze oraz dodatkowo - jak wisienka na czubku tortu - budząca uznanie krytyków i graczy Psychonauts Tima Schafera i Double Fine. Mniam!

Wszystkie gry, po zakupie, można pobrać bezpośrednio ze strony Humble Bundle lub wygenerować kod pozwalający aktywować je na Steam-ie. Każdy z oferowanych tytułów działa pod Windows, w Linuxie i na Mac-u. Akcja potrwa dwa tygodnie. W tym czasie oferta może zostać jeszcze poszerzona o kolejne gry - wielokrotnie już się tak zdarzało. Z zakupem nie warto jednak czekać - wszelkie dodatki będą udostępniane równiez tym, którzy pakiet nabędą przed rozszerzeniem. A oto filmik, którym na YouTubie reklamuje się akcja.

Na koniec, tradycyjnie już, zapraszam do odwiedzenia i polubienia strony Geekoskopu na FB. Pojawiają się na nim - prawie codziennie - ciekawe linki, filmy, newsy o grach... Naprawdę warto!

Mruqe
31 maja 2012 - 22:15