Słów kilka na lepszy początek - KepKeeper - 4 marca 2014

Słów kilka na lepszy początek


Dla wielu początki bywają trudne, sporo osób zastanawia się jak zacząć, jaka ma być treść pierwszego filmu, wpisu itp. Ja również mimo że wiele rozpoczęć już za mną, stresuję się tak samo jak zawsze. Jest to jednak stres związany tylko i wyłącznie tym by wszystko było jasne 
i przejrzyste. Nie lubię niedomówień i operowania na „pseudo faktach”.

Aby zbytnio was nie zanudzać moją historią bo pewnie sporej części to nie interesuje przejdę przez ten wpis dość sprawnie szybko i bezboleśnie.

Chciałbym powitać wszystkich czytelników, całą redakcję oraz ludzi którzy trafią na ten tekst przypadkowo. Aby nadać pewna logikę całości będę odpowiadał na pytania (które notabene sam sobie zadam) także wszystko będzie przejrzyste. Jeśli któreś pytanie Cię nie interesuje po prostu je omiń.

Kto Ty?
Wtajemniczeni zwą mnie KepKeeper, laicy mówią do mnie Tomasz … (nazwisko ocenzurowano). Mam 23 lata i studiuję (jeszcze dziennie ale zaraz zaocznie) Marketing. Mojej sytuacji związanej ze studiami nie będę wyjaśniał bo jest dość zawiła. Pracuję również na cały etat w branży marketingu jednak bardziej zajmuję się zagadnieniami ZZL (zarzadzanie zasobami ludzkimi)

Czemu?
Pytanie które zadawałem sobie przez ostatnie 6 miesięcy to było co dalej? Zacząłem się zastanawiać i analizować co się takiego wydarzyło w moim życiu, że zabrakło mi czasu i zapału do tego by realizować swoją pasję. Postanowiłem pójść w stronę, która łączy w pewnym sensie mój brak czasu i zamiłowanie do dwóch dziedzin: gier i marketingu. Szukałem miejsca gdzie mogę się realizować w tym co chcę oraz gdzie mogę trafić do pewnej grupy odbiorców. Jak to trafienie się skończy ocenicie sami.

Co wniesiesz na Gameplay.pl?
Wiem, że może spora część stwierdzi, że tematy o których będę pisał nie są odpowiednie na stronę „o grach”. Mam jednak nadzieję, że to co pisze zainteresuje was i nieraz zmusi do przemyśleń. Pisać zamierzam oczywiście o grach wszelkiego rodzaju na wszelaki sposób. Razem z tego typu tematyką zamierzam pisać w bardzo szeroki sposób o marketingu. Wiele osób może od razu pisać, że kopiuje Adbastera albo MediaFuna, to co zamierzam robić jest pewnego rodzaju połączeniu obu tych osób. Zresztą nie ma co wyrokować, pożyjecie zobaczycie. Zapewniam że wszystko będzie autorskie i będę wszelkimi sposobami bronił się przed powtarzaniem tematów.

Co dalej?
Wiem, że trochę dziwne jest w pierwszym poście pisać co dalej ale czuje się tez odpowiedzialny za to by szczerze wszystkich poinformować. Mam nadzieję, że przygoda z Gameplay.pl będzie długa i owocna. W późniejszym czasie jak wiele czynników na to pozwoli zamierzam również wejść z tego typu tematyką na youtube. Będzie to dla mnie swojego rodzaju powrót i ostateczne zmierzenie się z tym czy nadaje się do tego serwisu.

Jak na początek sądzę, że wszystkie podstawowe informację przekazałem. Wszelkie pytanie zadawajcie w komentarzach bo niewykluczone jest to, że pominąłem jakiś ważny aspekt. Wszelkie sprawy związane ze stylem pisania, stosunkiem ilości tekstu/obrazki dowiecie się w kolejnych wpisach. Ja też sam zobaczę jak będzie najbardziej optymalnie.

Powtórzę jeszcze raz że cieszę się niezmiernie, że jestem tu gdzie jestem i robię to co robię
(a raczej co będę robić).

Na zakończenie napiszę to co zawsze piszę w pracy, w razie pytań jestem do dyspozycji :)

KepKeeper
4 marca 2014 - 09:59