Bombonierka 18+ - kwiść - 2 września 2010

Bombonierka 18+

Jakiś czas temu, na blogu zamieściłem zdjęcie plakatu reklamującego grę Catherine, który w Polsce wzbudziłby pewnie wiele kontrowersji. Nie było to jednak wszystko na co stać japońskich speców od marketingu. Tym razem, do promocji gry Kud Wafter zdecydowali się użyć słodyczy. Oczywiście nie mogły to być zwykłe pierniki. Co powiecie na czekoladki w kształcie kobiecych piersi?

Źródło: Kotaku.com

W każdym opakowaniu znajduje się 8 takich czekoladek, a cena bombonierki wyniesie około 8 dolarów. Chociaż "piersi" trafią na rynek dopiero w październiku, wszystkie zapasy zostały już wyprzedane w pre-orderze o_O

kwiść
2 września 2010 - 12:56

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
02.09.2010 13:56
CTSG
CTSG
16
Pretorianin

Jakos specjalnie zaskoczony nie jestem. :P Japonce to dziwny narod, ktorego chyba nikt nie rozumie. Nie kryja sie ze swoimi dziwnymi upodobaniami, wiec dlaczego ludzie od marketingu nie mieli by zrobic z tego uzytku? :] Zastanawiam sie tylko, czy takie cos przeszlo by na rynku amerykanskim lub europejskim.

02.09.2010 14:56
ppaatt1
odpowiedz
ppaatt1
95
Obieżyświat

Japońcy mają to do siebie, że posiadają luźne podejście do świata/życia. Inna kultura (nasza wybudowana bądź co bądź na kulturze chrześcijańskiej.), inny styl. Ja tam ich lubię. :)