Wyprawa do wnętrza ludzkiego ciała w grze twórców RoboBlitz - Hed - 19 października 2010

Wyprawa do wnętrza ludzkiego ciała w grze twórców RoboBlitz

 

Firma Electronic Arts i studio Naked Sky pracują nad nową strzelanką – MicroBot - która pojawi się pod koniec przyszłego roku na łamach Xbox LIVE Arcade. W grze pokierujemy mikroskopijnym pojazdem i wybierzemy się do wnętrza ludzkiego ciała, aby walczyć z groźnymi nanorobotami. Jak będzie wyglądała ta niekonwencjonalna podróż?

MicroBot opowiada o nieudanym eksperymencie naukowym. Badacze z MicroHexon Research tworzą nanomaszyny specjalizujące się w niszczeniu infekcji i drobnoustrojów. Niestety po wprowadzeniu próbek do ciała ludzkiego roboty zbuntowały się i zaczęły rozmnażać przy użyciu zainfekowanych komórek. Sytuacja jak widać wymaga natychmiastowego działania.

 

Gracz poprowadzi mikroskopijny statek i spróbuje powstrzymać rozszalałe roboty. Podczas zabawy przemierzymy losowo generowane poziomy umieszczone we wnętrzu ciała. Odwiedzimy między innymi płuca, kości, żyły a nawet mózg. W każdym z miejsc znajdziemy nowe wyzwania. Na szczęście naukowcy będą dozbrajali statek dodatkowym wyposażeniem.

Produkcja tworzona przez Naked Sky będzie zawierała rozgrywkę solową i kampanię kooperatywną. Producent jest znany z gry RoboBlitz (wydanej w Xbox LIVE Arcade), która zdobyła wysokie oceny w recenzjach i kilka branżowych nagród. Więcej informacji na temat projektu poznamy w przyszłości - na razie twórcy wypuścili kilka obrazków i zwiastun.

Hed
19 października 2010 - 15:59
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.10.2010 10:40
malyb89
😊
malyb89
165
Demigod

Chyba błąd w tytule, zamiast Roboblitz powinno być MicroBot

20.10.2010 15:46
Harry M
odpowiedz
Harry M
145
Master czaszka

Jak Privates