Superkolorowy Pac-Man CE DX już dostępny - Hed - 15 listopada 2010

Superkolorowy Pac-Man CE DX już dostępny

 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów w historii rozrywki elektronicznej – poczciwy Pac-Man – powrócił na Xbox LIVE w nowej grze. Pac-Man Championship Editon DX to kolejna wersja uwspółcześnionych przygód słynnego zjadacza kulek, który jak zwykle jest nękany przez nieustępliwe duchy, zamieszkujące skomplikowane labirynty.

Pac-Man CE DX wprowadza kilka zmian względem poprzedniczek. Przede wszystkim do wyboru otrzymujemy łatwy poziom trudności, a podczas gry spotykamy kilka dodatkowych typów duchów. Przeciwnicy nauczyli się też gnębić Pac-Mana na nowe sposoby (np. ścigać go gęsiego). Na szczęście bohater nie jest bezbronny, bo może korzystać z potężnych bomb.

Wszystko to zostało przedstawione w minimalistycznej, chociaż bardzo kolorowej oprawie wizualnej i wzbogacone o świetną elektroniczną muzykę. Twórcy chwalą się, że w ich grze jest 5 trybów zabawy, 10 poziomów i aż 130 wariacji rozgrywek. Nowy Pac-Man oferuje również 8 stylów graficznych, 5 utworów muzycznych i funkcje sieciowe (np. rankingi).

Produkcja pojawiła się w ramach nowego cyklu Namco Generations, który przybliży najciekawsze klasyczne hity tego znanego producenta. Na razie zapowiedział on dwa kolejne projekty - Galaga Legions DX i Aero-Cross (więcej informacji na ten temat poznamy zapewne w przyszłym roku). Pac-Man Championship Editon DXkosztuje 800 punktów Microsoftu.

Hed
15 listopada 2010 - 20:20