Ms. Splosion Man rusza na ratunek - Hed - 3 grudnia 2010

Ms. Splosion Man rusza na ratunek

Ekipa ze studia Twisted Pixel zapowiedziała kontynuację wybuchowej platformówki, czyli ‘Splosion Man. W drugiej odsłonie serii wcielimy się w Ms. Splosion Man, która ruszy na ratunek bohaterowi znanemu z pierwowzoru. Co zobaczymy w grze? Wszystko to do czego przyzwyczaili nas twórcy – oryginalne pomysły, świetne wykonanie i dużą porcję humoru.

Fabułę gry streszczono w poniższym zwiastunie – naukowcom udało się złapać wybuchowego człowieka i zamknąć go w celi. Niestety to nie koniec problemów sekretnego laboratorium, bo stworzona przypadkowo Ms. Splosion Man okaże się równie wybuchowa co jej męski odpowiednik. Eksplozje to esencja serii – za ich pomocą bohaterowie skaczą i niszczą otoczenie.

Produkcja pojawi się dopiero w drugiej połowie przyszłego roku, ale zdecydowanie warto na nią czekać. Wspomniany ‘Splosion Man jest jedną z najciekawszych platformówek dostępnych dla użytkowników Xbox LIVE. Studio Twisted Pixel stworzyło także kilka innych ciekawych tytułów – na uwagę zasługują zarówno Maw oraz Comic Jumper.

Hed
3 grudnia 2010 - 12:56