Przystrój Xboksa 360 i wygraj Kinecta! - Hed - 9 grudnia 2010

Przystrój Xboksa 360 i wygraj Kinecta!

 

Boże Narodzenie za pasem, więc najwyższy czas zacząć wprowadzać świąteczną atmosferę. Z tego powodu zapraszamy wszystkich posiadaczy Xboksów 360 do konkursu, w którym można wygrać Kinect i zestaw pięciu dedykowanych mu produkcji. Urządzenie pozwala bawić się przed ekranem bez korzystania z fizycznego kontrolera i doskonale sprawdza się w rodzinnych grach.

Zasady zabawy są bardzo proste – każdy z zainteresowanych musi udekorować swojego Xboksa 360 i opublikować jego zdjęcie w komentarzu na stronie konkursowej. Na fotografii musi koniecznie znaleźć się kartka z ksywą/loginem z GRY-OnLine (konto w serwisie można założyć za darmo). Fotki będą przyjmowane do 19 grudnia (do godziny 23:59).

Spośród wszystkich opublikowanych „świątecznych Xboksów 360” wybierzemy 5 najciekawszych prac, które 20 grudnia trafią na łamy serwisu livelog.pl. W specjalnej sondzie będziecie mogli sami wybrać najbardziej bożonarodzeniowe zdjęcie i zdecydować do kogo trafi Kinect wraz z pięcioma gorącymi jeszcze grami.

Jak przystroić Xboksa 360? To już zależy od Waszej inwencji, wyobraźni, zdolności i środków. Skorzystajcie z bombek, girland, mikołajowych czapek i jakichkolwiek innych świątecznych ozdób, które nie uszkodzą konsoli i wprowadzą odpowiedni nastrój. Regulamin konkursu znajdziecie na specjalnej stronie. Jeszcze raz zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Kinect pod choinkę! - kliknij by wziąć udział w konkursie LIVElog.pl

Hed
9 grudnia 2010 - 15:19