Nowe gry w Xbox LIVE: X-men i Quake Arena Arcade - Hed - 15 grudnia 2010

Nowe gry w Xbox LIVE: X-men i Quake Arena Arcade

Dzisiaj rynek Xbox LIVE wzbogacił się o trzy nowe tytuły. Pierwszym z nich jest The Path of Go, czyli adaptacja gry planszowej. Druga produkcja to przeróbka klasycznych przygód mutantów z grupy X-Men. Trzecia propozycja spodoba się natomiast miłośnikom dynamicznych strzelanek – taki właśnie jest Quake Arena Arcade, remake kultowej gry id Software.

The Path of Go

Pierwsza z nowych propozycji na Xbox LIVE to kolejna wersja popularnej chińskiej gry planszowej, polegającej na układaniu dwukolorowych kamieni. Produkcja spodoba się na pewno osobom, które lubią rozgrywkę wymagającą logicznego myślenia. The Path of Go kosztuje 400 punktów Microsoftu i zawiera dodatkowo możliwość prowadzenia zabawy przez Xbox LIVE.

X-Men

X-Men to przeróbka gry wydanej na automatach w 1992 roku. Firma Konami postanowiła przypomnieć tę chodzoną bijatykę, w której wcielamy się w tytułowych mutantów ruszających do boju z Magneto. Superzłoczyńca wypowiedział wojnę ludziom – w jego drużynie znajdują się zarówno zwykli żołnierze jak i posiadacze potężnych mocy (np. Pyro, czy Juggernaut).

Cechą charakterystyczną gry, oprócz obecności tytułowych mutantów, jest możliwość grania w sześć osób przez Xbox LIVE lub w cztery na jednym ekranie. O przetrwanie ludzkości walczyć będą między innymi Cyclops, Wolverine, czy Storm. X-Men kosztuje 800 punktów Microsoftu - polecamy go przede wszystkim fanom klasycznych chodzonych mordobić.

Quake Arena Arcade

O tej produkcji słuchy chodziły już od kilku lat. W końcu doczekaliśmy się przeróbki jednej z najważniejszych strzelanek sieciowych w historii gier. Quake Arena Arcade to po prostu remake kultowego Quake III Arena, w którym znajdziemy wszystkie charakterystyczne mapy, bronie i postacie. Zabawa skupia się naturalnie na mutliplayerze, więc zaproście do niej znajomych.

Czy w tak szybką strzelankę da się grać na padzie? Jak najbardziej – przekonajcie się sami próbując wersję testową produkcji lub oglądając galerię i filmy z rozgrywki. Pełna wersja kosztuje 1200 punktów Microsoftu.

Hed
15 grudnia 2010 - 12:43