Ogłoszenie zwycięzców świątecznych konkursów w programie Gry Darmowe - PaprikaCorpse - 5 stycznia 2011

Ogłoszenie zwycięzców świątecznych konkursów w programie Gry Darmowe

Ponad 270 komentarzy pod programem Gry Darmowe w wyścigu po grę WOW: Cataclysm i dokładnie 27 wypaśnych wierszyków w walce o pendrive'y od ZaNaDesign… postawiliście przed nami trudne zadanie, nie wspominając o licznych dylematach natury filozoficznej:

Kto napisał najzabawniej? A kto z największą swadą? Kto napisał na temat? Być albo nie być???!

Na te dramatyczne pytania odpowiadam poniżej, więc czytajcie uważnie, ewentualnie czekajcie  już na przesyłki, jeśli Wasz szczęśliwy nick znajduje się wśród zwycięzców.

Gwoli przypomnienia, w świątecznym programie Gry Darmowe, ogłosiłam trzy konkursy. Jeden na refleks, jeden na najbardziej epicki komentarz, z kolei trzeci  na świąteczno-noworoczne wierszo-klepanie.

Świąteczny odcinek programu Gry Darmowe na tvgry.pl

 

And the winners are...

  • W konkursie na refleks, manierkę i plakat z gry Halo: Reach, zgrania szybszy od TGV i dziesięciu gołębi pocztowych powiązanych ze sobą za nóżki, człowiek o dźwięcznie brzmiącej ksywie Roinats. To on wykazał się najlepszym refleksem, znakomitą intuicją, mistrzowskim wyczuciem czasu i powierzchni klawiatury. Tego nie da się opisać, więc zakrzyknę tylko jowialne - gratuluję!
  • W drugim konkursie ogłoszonym również na https://tvgry.pl/?ID=1398  wygrał walerinho. Ten człowiek zna prawdziwe znaczenie słowa "epickość," choć miał nie lada konkurentów! Wykazał się nieprawdopodobną wręcz swobodą w składaniu różnych dziwnych słów do kupy i mickiewiczowskim wyczuciem rymu, któremu nadał subtelny, synkopowy przytup, tak charakterystyczny dla regionu Małopolski. Walerinho otrzyma od nas grę WOW: Cataclysm oraz smakowite, świąteczne, ręcznie robione ciastka. Czegoś takiego jeszcze nie było. Brawo!
  • Najwybitniejsi poeci, do których powędrują stylowe peny od ZaNaDesign https://www.gry-online.pl/promocje.asp?id=32 , to nie kto inny jak trzech tajemniczych muszkieterów, których dane osobowe podstępnie wykorzystamy w celu przesłania im nagród. Ich nicki to: rob555, Tymeczek i markustheglorius! Podczas lektury ich świąteczno-noworocznych tekstów, odruchowo wizualizowałam sobie karpia oraz inne przyjemności bez ości. Być może nawet stałam się lepszym człowiekiem , kto wie? Nie mniej – serdecznie gratuluję i pendrive’y podaruję!

Dzięki Wam za świetną zabawę i czujność bez względu na porę dnia i nocy. Zaczynam się Was bać:-) Pozostańcie w stanie gotowości na kolejne wyzwania, które będziemy Wam serwować na Waszym ULUBIONYM serwisie.

Pozdrawiam.

p.s. Być.

PaprikaCorpse
5 stycznia 2011 - 19:01