Znamy najlepszego asasyna w Polsce - Hed - 18 stycznia 2011

Znamy najlepszego asasyna w Polsce

Drugi turniej LIVE League zakończony – wiemy kto został najlepszym zawodnikiem Assassin’s Creed: Brotherhood w Polsce. Nagroda w wysokości 3 tysięcy złotych i profesjonalnych słuchawek powędruje do Szymona „SilentPL” Cichockiego, studenta z Gdańska, który zdołał pokonać kilkudziesięciu innych graczy.

Na drugim miejscu uplasował się Szymon „CrypearL” Bogiel (2 tysiące złotych), a na trzecim Witold „MarcinP1995” Polak (1 tysiąc złotych). Wywiad ze zwycięzcą turnieju można przeczytać tutaj.

W zawodach zorganizowanych przez firmę Microsoft, Ubisoft Polska i Cybersport.pl wzięło udział 82 graczy, którzy walczyli w trybie multiplayer najnowszej odsłony serii Assassin’s Creed. Turniej został przeprowadzony w pięciu rundach.

Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za zaciętą walkę, a zwycięzcom gratulacje. To dopiero początek rozgrywek profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce. Jak widzicie można wygrać w nich najprawdziwsze pieniądze. Następny turniej jest skierowany dla fanów gry FIFA 11.

Zwycięzcy turnieju Assassin’s Creed: Brotherhood:

  • Szymon "SilentPL" Cichocki - 3000zł + profesjonalne słuchawki z headsetem SteelSeries Spectrum 5XB
  • Szymon "CrypearL" Bogiel - 2000zł
  • Witold "MarcinP1995" Polak - 1000zł
Hed
18 stycznia 2011 - 11:18