Ruszyły zapisy na turniej Call of Duty: Black Ops - Hed - 18 lutego 2011

Ruszyły zapisy na turniej Call of Duty: Black Ops

O północy ruszyły zapisy na czwarty turniej LIVE League, w którym drużyny uczestników zmierzą się w jednej z najpopularniejszych strzelanek ostatnich lat – Call of Duty: Black Ops. W zawodach organizowanych za pośrednictwem Xbox LIVE warto wziąć udział, bo do wygrania czeka pula nagród o łącznej sumie 6000 złotych.

Na mapach sieciowych Call of Duty: Black Ops zmierzy się w sumie 512 graczy. Żeby zapisać się do turnieju wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i odwiedzić serwis LIVE League. Zapisy potrwają do 25 lutego. Na oficjalnej stronie ligi znajdziecie także regulamin zabawy i informacje na temat przebiegu samych rozgrywek.

Spieszcie się, bo zainteresowanie tą edycją profesjonalnej ligi graczy konsolowych będzie na pewno ogromne. Tym bardziej, że zwycięska drużyna otrzyma nagrodę w wysokości 3000 złotych do podziału. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca mogą liczyć na 2000 i 1000 złotych. Do wzięcia udziału w turnieju nie jest wymagany dodatek First Strike.

W poprzednich edycjach LIVE League gracze zmagali się w grach Halo: Reach i Assassin’s Creed: Brotherhood. Obecnie trwają finałowe rozgrywki w sportowej produkcji FIFA 11.

Hed
18 lutego 2011 - 12:52