Konkurs serwisu LIVE League i start rozgrywek w Call of Duty: Black Ops - Hed - 28 lutego 2011

Konkurs serwisu LIVE League i start rozgrywek w Call of Duty: Black Ops

Na łamach oficjalnego serwisu LIVE League, czyli pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce, ogłoszono niezwykle ciekawą serię konkursów, w których można wygrać roczne abonamenty Xbox LIVE. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że wystartowała II tura rozgrywek w Call of Duty: Black Ops.

W comiesięcznym konkursie serwisu LIVE League zostanie stworzony ranking dziesięciu najciekawszych, najdziwniejszych i najbardziej szalonych akcji z gier, nakręconych i opublikowanych przez użytkowników. Żeby wziąć udział w zabawie trzeba podesłać własny film z dowolnej gry – najlepsze z nich trafią na wspomnianą listę.

Zasady konkursowe są dwie: film musi zostać nakręcony podczas rozgrywki za pomocą usługi Xbox LIVE i zawierać GamerTag gracza, który go stworzył. Dzieła należy też publikować w serwisie YouTube, a organizatorom zabawy podsyłać wyłącznie linki. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie LIVE League.

Czwarty turniej LIVE League ruszył pełną parą. Do jutra potrwa druga runda turnieju, w którym gracze zmagają się w Call of Duty: Black Ops. Dotychczasowe mecze przebiegały płynnie i większość graczy zdążyła zagrać swoje gry w określonym terminie. Na stronie ligi możecie sprawdzić aktualne wyniki i nadchodzące mecze.

Hed
28 lutego 2011 - 10:49