Kolejny dodatek do Assassin’s Creed: Brotherhood pojawi się w przyszłym tygodniu - Hed - 4 marca 2011

Kolejny dodatek do Assassin’s Creed: Brotherhood pojawi się w przyszłym tygodniu

Od premiery Assassin’s Creed: Brotherhood minęło sporo czasu i pewnie większość fanów dawno ukończyła przygodę Ezio, zmagającego się z Templariuszami w Rzymie. Firma Ubisoft szykuje dodatek, w którym dostaniemy zawartość do kampanii solowej i nowe elementy do trybu multiplayer. Rozszerzenie pojawi się na Xbox LIVE w przyszłym tygodniu.

The Da Vinci Disappearance, bo tak nazywa się pakiet DLC, wprowadzi nowy wątek fabularny do kampanii solowej oraz kilka dodatków do rozgrywki multiplayer. W tym drugim przypadku można spodziewać się nowej mapy, czterech postaci do wyboru i dwóch nieznanych wcześniej trybów zabawy. Wszystko to możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.

W nowej przygodzie dowiemy się, że jeden z najlepszych przyjaciół głównego bohatera, Leonardo Da Vinci, odnalazł tajemniczą świątynię i został uprowadzony. Żeby uratować słynnego wynalazcę będziemy musieli odszukać pięć obrazów, zawierających wskazówki odnośnie lokalizacji wspomnianej świątyni.

Assassin’s Creed: Brotherhood wzbogaci się o powyższe rozszerzenie już 8 marca, czyli w najbliższy wtorek. Za dodatek będzie trzeba zapłacić 800 punktów Microsoftu. Przypominamy, że gra doczekała się już dwóch darmowych rozszerzeń, które mogą ściągnąć wszyscy użytkownicy Xbox LIVE.

Hed
4 marca 2011 - 06:39